האם הדמיית זקיקי שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה נראית טבעית?

קעקוע שיער - המראה הטבעי לכל סוגי ההתקרחות
התקרחות גברית טיפוסית נחט התופעה השכיחה ביותר לנשירת שיער בקרב גברים. עד גיל 40 אצל 40% מהגברים ישנה נשירת שיער והתקרחות הנרראית לעין, אצל חלק מהגברים תהליך ההתקרחות מתחיל כבר בשנות ה -20 המוקדמות של חייהם.

למרבה המזל, כעת ישנן אפשרויות אמיתיות לעזור להיפטר מאובדן שיער לחלוטין. הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה. רוב הסיכויים שראית משהו באינטרנט או ששמעת מחבר שיש טיפול חדש להתקרחות שמעניק לחבר'ה מראה של ראש מלא בשיער קצוץ. אבל מה זה הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה (קעקוע שיער) והאם זה אכן נראה כמו שיער אמיתי?

זו אחת השאלות הנפוצות ביותר שאנו שומעים מלקוחות במהלך פגישת הייעוץ שלהם. האם ניתן להבחין בהדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה ? האם מישהו בעבודה יבחין? אנחנו מקבלים את זה לגמרי. זו החלטה גדולה ואתה רוצה לוודא שזה לא סתם עוד מוצר של מודעות אינסטגרם כמו אותה חולצת טריקו נטולת קמטים שלחצת עליה במהלך ארוחת הצהריים.

ראשית, נתחיל במהי  הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה  המכונה גם הדמיית זקיקי שיער / מיקרופיגמנטציה שיער / קעקוע שיער רפואי ואיך זה פועל למיגור נשירת שיער.   מדובר בטיפול מדהים משנה חיים ופתרון קבוע לא פולשני, ללא ניתוח וללא תרופות שבמהלכו נעשה שימוש בפיגמנטים טבעיים על הקרקפת כדי לדמות  את ההופעה הטבעית של זקיקי שיער אמתיים קצוצים בהתאם   למידת ההתקרחות ולמראה הרצוי.

במהלך הטיפול, קבוצה של שלשה מחטים העובדות בו-זמנית מזריקה בעדינות את הפיגמנט לשכבה השנייה של העור שכבת הדרמיס העליון. אנחנו משתמשים אך ורק בטכנולוגיה החדשנית והמתקדמת ביותר. המרווחים בין הפיגמנטים נקבעים ע"י חיקוי של זקיקי השיער הטבעיים הנותרים.  התוצאות הן מיידיות ויש מעט מאוד תחזוקה. אם שיערך מדלל ו- או נסוג באזורים מסוימים או שהתקרחת לחלוטין, אנו יכולים לתת לך מראה של קו שיער מלא. שלא כמו השתלות שיער או יחידות שיער, הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה היא שינוי עדין מאוד ועם זאת יעיל.


אבל האם זה נראה אמיתי?
להלן תמונה מקרוב של טיפול  הדמיית זקיקי שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה בסקאלפ  המתמזג בשיער אמיתי - האם תוכלו לדעת מהו האיזור המטופל ומהו שיער אמיתי?הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה נראית סופר טבעי מלבד בדיקת העיניים, ישנם 3 גורמים עיקריים לוודא כי הטיפול  הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה   נראה אמיתי.

מיזוג חלק ובלתי מורגש עם השיער הקיים

הריאליזם של טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה או קעקוע שיער, קשור למיזוג עם זקיקי השיער הקיימים שלך.

בין אם יש לך שיער בלבד בצדדים או איזורים מסוימים של שיער בחלק העליון, אנו יכולים לשלב את הטיפול באופן מושלם עם השיער הקיים שלך.
זה עוזר ליצור מראה חלק ובלתי מורגש על כל הקרקפת.

כמו כן, אנו נשתמש בזקיקי השיער הקיימים שלך בכדי ליצור אפקט תלת ממדי עם טיפול ה- SMP המתמזג.

התאמת צבעים


אנו מתאימים את צבע הפיגמנט שלנו לצבע השיער הקיים שלך לקבלת תוצאת טיפול שלא ניתן להבחין בה. 

ניסיון

זה נשמע מובן מאליו אך הניסיון הוא גורם קריטי בהבטחת תוצאת טיפול  הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה איכותי וטבעי . בסקאלפ, צוות המומחים שלנו בעל נסיון עשיר בתעשיית המיקרופיגמנטציה והכשרה בסטנדרט הגבוה בעולם. ראינו שכל מקרה יודע בדיוק מה צריך לעשות כדי להעניק טיפול טבעי.

הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה  יכולה להיראות אמיתית להפליא כשנעשית כראוי. רוב הלקוחות אומרים לנו שעמיתיהם או בני משפחתם אומרים שהם נראים צעירים יותר או שואלים אם הם קיבלו תספורת חדשה, אך הם לא יוכלו להצביע על השינוי המדויק.

יש לך שאלות נוספות בנושא הדמיית זקיקי שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה ? צור איתנו קשר היום!
בניית אתרים 2all