הדמיית שיער  - טיפולי תחזוקה בסקאלפ

הדמיית שיער - תחזוקה

באיזו מהירות דוהה הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה?
אחת מהשאלות השכיחות ביותר שנשאלות בנוגע לטיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה היא האם הפיגמנטים יתפוגגו עם הזמן או לא, כמה מהר ואיך תיראה הקרקפת כתוצאה מכך.

תהליך הדהייה הוא פשוט מאוד. זה מושפע בעיקר מחשיפה לאור אולטרה סגול מהשמש, מיטות שיזוף וכו ', ומערכת החיסון שלך.

תדירות חשיפת הקרקפת שלך לשמש ומיטות שיזוף יכול להיות קל או מאתגר, תלוי איפה אתה גר, ואיך מתנהל סגנון החיים שלך. אם אתה גר במדינה חמה או עובד בחוץ לפרקי זמן ארוכים, לעיתים זה יכול להיות קשה ולא רצוי להגן כראוי על עור הקרקפת בכל עת.

מערכת החיסון שלך תעשה ככל שביכולתה כדי לפזר את הפיגמנטציה בקרקפת שלך. למרבה המזל תהליך זה לוקח שנים רבות לגרום לדהייה משמעותית של הטיפול שלך ולכן אין זה מהווה דאגה אמיתית בטווח הקצר עד הבינוני.

כמה זמן צפוי הטיפול שלך להחזיק?
בעקבות הליך ה- הדמיית השיער בשיטת מיקרופיגמנטציה הראשוני שלך, סביר להניח שתצטרך הפעלות נוספות כדי לתקן את הדהייה במהלך 12 החודשים הראשונים.
לאחר מכן, מרבית הלקוחות אינם זקוקים לפיגמנטציה נוספת במשך מספר שנים - זה יכול להיות בין 1-2 שנים. עוד על טיפולי רענון ותחזוקה .

ציפייה מציאותית היא לחזור לקליניקה שלך פעם או פעמיים בטווח הקצר כדי לתקן את הדהייה הקלה, לרוב באיזורים קטנים מאוד בהם כנראה הפיגמנטציה טרם נקלטה כראוי, ואז לאפשר הפעלת טיפול קצרה נוספת כל כמה שנים כדי להשאיר את הטיפול החדש במיטבו.

האם גישת טיפול שונה יכולה להגדיל את אורך חיי הטיפול ?
במילה אחת, לא . לעתים קרובות אנו מתבקשים להשתמש בפיגמנטים כהים יותר או בפיזור צפוף יותר מתוך אמונה שזה יפחית את הדהייה, אך זה לא יעשה זאת.

בקליניקת סקאלפ אנו שואפים תמיד לשביעות רצון 100% של לקוחותינו, וזה אומר ליצור התאמה ללא רבב בין טיפול הדמיית השיער בשיטת מיקרופיגמנטציה שלך לשיער האמיתי שלך. זה דורש בחירת פיגמנט מדויקת על ידי טכנאי סקאלפ מיומן, ולא ניתן להתפשר על ידי שימוש בפיגמנטים כהים מדי או מיושמים בצפיפות יתר.

איזו עצה אנו מציעים?
יש גבול באיזו מידה אתה יכול לשלוט בחשיפה שלך לשמש, ואין שום דבר שאתה יכול (או צריך לנסות לעשות) לעשות כדי למנוע מהמערכת החיסונית שלך לעשות את מה שבעצם תפקידה התקין. ישנם צעדים שתוכל לנקוט בכל זאת בכדי להשיג את אורך החיים הטוב ביותר עבור טיפול הדמיית השיער בשיטת מיקרופיגמנטציה שלך, כדלקמן:

  • השתמש במקדם הגנה מפני שמש מפני חשיפה לפרקי זמן ארוכים. הגנה מפני השמש עשויה לכלול קרם חסימת SPF בדרגה מתאימה או כובע.
  • הימנע מכלי שיזוף, או אם עליך להשתמש בהם, תכסה את אזור הקרקפת המטופל.
  • הימנע משימוש במוצרים בקרקפת שלך המכילים תכולת אלכוהול גבוהה.


בניית אתרים 2all