הדמיית שיער טיפול בצלקות מהשתלת שיער

הדמיית שיער לטשטוש כל סוגי הצלקות


אחד היישומים הנפוצים ביותר של טכניקת הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה, הוא הסתרת/טשטוש צלקות הנגרמות בין השאר כתוצאה מניתוח השתלת שיער.

צלקות בקרקפת הן נושא רגיש ולא משנה ממה הן נגרמו. הצטלקות, במיוחד כאשר היא ממוקמת על הקרקפת, היא חזותית ביותר וגם קשה מאוד להסוות בעולם יומיומי. עם זאת, לא מדובר רק בצלקת הוויזואלית - היא גם מכילה פצעים מנותבים עמוקים לרווחתו הפסיכולוגית של הסובל.

הצטלקות בקרקפת יכולה להיגרם על ידי ריבוי של סיבות שונות, אולם זו השולטת היא לרוב תוצאה של ניתוח להשתלת שיער. בימים עברו, לפני הקפיצות הטכנולוגיות בענף, צלקות מהשתלת שיער בשיטה הישנה רצועת סטריפ - FUT, היו דבר שבשגרה.

היה זה תהליך בו נלקחו רצועות שיער מאזורים שופעים יותר שהושתלו ממש על איזורי הקרקפת הקרחים.
עם זאת, למרבה הצער, נשירת שיער היא לרוב תהליך מתמשך שמשמעותו שלאורך זמן, הצטלקות הנובעת מהניתוח הופכת ליותר גלויה.

למרבה המזל, השתלות שיער התפתחו וטכניקות חדשות מגיעות עם צלקות פחות בולטות, ובכל זאת על אף ההעובדה שההצטלקות פחות בולטת, קיימים לא מעט מקרים שמטופלי השתלת שיער בשיטה החדשה FUE  יגלו שהם עדיין קורבנות של צלקות גלויות.

עוד על צלקות מהשתלת שיער בשיטות השונות.


בסקאלפ, אנו יודעים כמה קשה ומייאשת יכולה להיות תוצאה של צלקות גלויות לאחר שעברנו הליך רפואי שנועד להסיט את תשומת הלב מנשירת שיער והתקרחות.
למרבה המזל, באמצעות טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה, תוכלו להסוות באפקטיביות את הצלקות שהותירו אחריהן בהליך השתלת שיער מכל סוג וליצור מראה של ראש שיער מלא ועבה יותר.


צלקות מהשתלת שיער בשיטת FUEעברת השתלת שיער שהותירה אחריה צלקות ?
השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם !   

      לראות תוצאות באופן אישי              לפגוש את המומחים              לקבל תשובות על כל השאלות   

לפני ואחרי צלקות מהשתלת שיער בשיטת FUE

לפני ואחרי צלקות מהשתלת שיער בשיטת FUT

עיחעיחעיחעחעי


התהליך

אנו רוצים לעזור להסתיר את הצלקת כך שהלקוח שלנו עדיין יכול לשמור על שיער קצר מבלי לחשוף את הצלקת. באמצעות טכניקה ייחודית לטשטוש צלקות, אנו בונים שכבות פיגמנטציה בתוך ומסביב לצלקת. זה יאפשר ומבטיח תערובת והסתרה נכונה של הצלקת (FUT)/צלקות (FUE).

כבר לאחר הפגישה הראשונה ניתן לראות את ההבדל בין רקמת הצלקת הלבנה שטיפלנו לבין אזור הצלקת הקודם. הוא יעבור מעקב לאחר שבועיים לסשן השני בו אנו נבצע מספר שיפורים נוספים שיעזרו להסוות את הצלקת/צלקות.

עברת השתלת שיער שהותירה אחריה צלקות ?
צור איתנו קשר ישיר ב 8937* או השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.

קביעת פגישת ייעוץ חינם  

      לראות תוצאות באופן אישי              לפגוש את המומחים              לקבל תשובות על כל השאלות   בניית אתרים 2all