מכשור, ציוד וטכניקת הדמיית שיער בסקאלפ


דרמה מדיקל 3 

 • מכונת דרמה מדיקל 3 תוצרת הולנד - מכשיר הדגל לטיפולי הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה.


 • לדרמה מדיקל 3 טכניקות דיגיטליות מתקדמות והיא מצוידת בעבודת יד פרמדיקית מודרנית. מכונה זו מדויקת ביותר, שקטה מאוד ונטולת רעידות. חתכי המחט הם אפוא תמיד באותו גודל, עומק ומרחק הדדי.

  זה מבטיח תוצאה אופטימלית והעור נרפא במהירות. מכונה זו משתמשת במערכת מחסניות היגיינית עם 19 אפשרויות מחסניות שונות. 
הדמיית שיער מכשיר


חיוני שקליניקות לטיפולי הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה ישתמשו בדיו, כלים וטכניקה נכונים ועדכניים לטיפולי הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה.


כמו בכל תחום/תעשייה, יש מגוון רחב מאוד וסוגים שונים של ציוד (מכשיר הדמיית שיער, מחטים, דיו וכו) וטכניקות עבודה ולמרבה הצער, בתעשיית הדמיית השיער  עם כל כך הרבה טכנאי מיקרופיגמנטציה חדשים בתעשייה, זה לא תמיד המקרה.

רבים מהעוסקים ונותני שירות בתעשיית הדמיית השיער בשיטת מיקרופיגמנטציה עושים שימוש בציוד שגוי, מכשיר הדמיית שיער ישן/זול, ציוד לקעקועים, מחטי קעקוע, מחטים עבות מדי או טכניקה שגויה. ישנם גם טכנאי מיקרופיגמנטציה רבים שלא עברו הכשרה ותרגול נאותים לפני שעבדו ועובדים על לקוחות בפועל.

כאן ב- סקאלפ, השתמשנו בניסיון רב השנים שלנו ואינספור שעות של לימוד ומחקר, בכדי לכוונן טכניקת מיקרופיגמנטציה משלנו וזאת על מנת לייצר את התוצאות הטבעיות ביותר האפשריות בתעשיית המיקרופיגמנטציה עם מינימום דהיית פיגמנט, שמירת צבע הפיגמנט למשך הזמן הארוך ביותר ולוודא שהדיו שלנו הוא תמיד בקנה מידה שחור ואפור.

כך גם המחטים, המכונות והטכניקה שלנו. הכל פותח במיוחד לתוצאות טיפולי הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה בסטנדרט הגבוה ביותר בתעשייה, תוך תשומת לב מרבית לפרטים ואומנות.


הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה - מכשור, דיו ומחטים בסקאלפ

הדיו/פיגמנט שלנו תוכנן במיוחד לטיפולי הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה בלבד ומגיע בהזמנה מיוחדת מבריטניה. רבים מנותני השירות, משמשים באופן קבוע בדיו לקעקועים ובפיגמנטים של איפור קבוע. 

צבעי דיו אלה מורכבים מצבעים כחולים, ירוקים וסגולים. כאשר הם מתפרקים על ידי מערכת החיסון, העור שלך או קרניים אולטרה סגולות מהשמש, הדיו מפריד ומשנה את הצבע, בדיוק כמו שעושה הדיו המשמש בקעקוע גוף רגיל.

על הקרקפת, שינוי זה יכול להימשך פחות מכמה חודשים או אפילו להתרחש מייד אם הפיגמנט אינו מוחל בעומק הנכון.

לעולם איננו משתמשים בדיו לקעקועים, במכונות קעקועים או בטכניקות קעקוע כמו שחלק מנותני השירות בתעשייה זו עושים. בהליך הטיפולים שלנו, אנו עושים שימוש בדיו מכוונת וטבעית, מכשור ומחטי ננו דקים במיוחד מתוצרת הולנד המיוצרים במיוחד למיקרופיגמנטציה בעלי אישור תקן מלא לסקאלפ ישראל, במיוחד עבור טיפולי הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה.

וכמובן, הנסיון הרב והטכניקה הייחודית שלנו הוכחו כמייצרות כמה מהתוצאות הטבעיות והמבוקשות ביותר האפשריות.
הפיגמנטים שלנו הם 100% אורגניים ללא תוספות צבע. הם אינם יכולים להתפרק לצבעים אחרים מכיוון שהם אינם מכילים צבעים צבעוניים. זה קריטי. זה דיו המיועד אך ורק לטיפולי הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה של סקאלפ.


הכל בקנה מידה שחור ואפור עם הרבה וריאציות שונות בסולם זה כדי להתאים לגוון העור הספציפי שלך ולצבע השיער שלך. בגלל הדיו שאנו משתמשים בו, הטכניקה שלנו, המרווח ביישום שכפול הזקיקים על הקרקפת וההתנסות לדעת כמה עמוק למקם המחט והפיגמנט לשכבות האפידרמיס / דרמיס בעור (מקום בו הפיגמנט יוכל לשרוד למשך זמן ארוך ביותר).אלה כמה מהסיבות העקריות לכך שאנחנו מובילים את תחום הדמיית השיער בשיטת מיקרופיגמנטציה בישראל


הכישרון, הניסיון והיכולת של טכנאי מיקרופיגמנטציה הם גם חשובים מאוד על מנת להביא לתוצאות מיטביות.

תהליך יישום הדיו מתחיל בהחדרת טיפת מיקרו של פיגמנט דרך העור ודרך האפידרמיס ולדרמיס העליון, באמצעות מכשור אירופאי המתקדם ביותר, התומך בין מחט אחת לשלושה האופיינים. המחט/ים חייבים לנקב את האפידרמיס בכדי להגיע לדרמיס העליון. עומק החדרת המחט משתנה בהתאם ל"תחושה" ובשיפוטים חזותיים הנעשים על ידי טכנאי מיקרופיגמנטציה המטפל המשקפים את עובי הגליעה של האפידרמיס בנקודת המפגש עם הקרקפת.

סוג הקרקפת והעור של כל אדם שונים זה מזה. קרקפת עבה יותר, עם תשתיות שמנות ותומכות יותר, תייצר טורגור עור שונה מאשר קרקפת אטרופית או צלקתית, ותשפיע על מה שהטכנאי מרגיש ורואה כביצוע לתהליך טיפול הדמיית השיער בשיטת מיקרופיגמנטציה.

ישנם גורמים נוספים אשר הופכים להיות חשובים למקם את הכמות הנכונה של הדיו, ברמה הנכונה, אל תוך הקרקפת לקבלת האפקט הרצוי. זה המקום בו האומנות והניסיון חשובים ביותר.

להלן כמה אלמנטים חיוניים שטכנאי הדמיית השיער בשיטת מיקרופיגמנטציה צריך לשקול אם יש לבצע את התהליך בצורה אופטימלית:

 • זווית המחט כנגד הקרקפת, עומק המחט לאפידרמיס / דרמיס
 • מרווח נכון בין כל שכפול הזקיקים, משך הזמן בו נותרה המחט בקרקפת
 • התנגדות של רקמת הקרקפת או הצלקת
 • צבע פיגמנט
 • צמיגות של פיגמנט
 • סוג ומחט וגודל
 • מהירות מכונה
 • סוג עיבוד
 • כמות מיזוג


טכניקה וחוויה של טכנאי, תשומת לב הטכנאי לפרטים, מיקוד ויכולת טכנאי על כל הגורמים הללו להשתלב באופן יחסי כדי לדעת לשחזר את כל סגונות קווי השיער באופן הכי ריאליסטי שניתן וליצור את התוצאות הטבעיות הרצויות!

מכיוון שכל לקוח הוא שונה, כל איזור בקרקפת שונה, וכל נקודת הכניסה שונה מהנקודות הקודמות והעקבות אחר כך, יש להכשיר את האמן/טכנאי לביצוע שיפוטים טכניים ואמנותיים ככל שהתהליך מתקדם, מילימטר על מילימטר. צלקות שומרות על פיגמנט בצורה שונה מאוד מעור קרקפת אטרופית או רגילה. זה לא יוצא דופן שהמצבים בקרקפת רגילים וגם לא תקינים קרובים זה לזה באותו המטופל.


צבע הדמיית שיער

הדיו שלנו הוא תמיד בקנה מידה שחור ואפור


אם הפיגמנט ממוקם רק באפידרמיס , התהליך ייכשל מכיוון שהפיגמנט ידלוף תוך מספר ימים לאחר ביצוע ההליך. אם הפיגמנט מונח עמוק מדי בדרמיס, הוא ייכשל שכן הוא מתפזר מחוץ לתחום אזור המיקום המקורי שלו (דימום דיו).

דימום זה של דיו הוא המקום בו אתה רואה קרקפות שנראות כאילו קעקעו יותר מדי דיו או שטכניקת הצללה שימשה על ידי טכנאי (או אמן קעקועים) שלא הוכשר כראוי. על טכנאי הדמיית השיער להיות מאומן כראוי ברווחים, עומק, צפיפות, התאמת צבעים, טכניקה וכל הגורמים שהוזכרו לעיל בכדי לייצר את התוצאות הטבעיות ביותר האפשריות.

התהליך על קצה המזלג
בדרך כלל אנו ממליצים על מספר מפגשים עבור הליך טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה. המפגשים הם לרוב ארוכים, ועשויים להימשך בין 4 ל 6 שעות בכל מפגש ולפעמים אף יותר. תשומת הלב לפרטים הקטנים ולחוויית הטכנאי היא בעלת חשיבות עליונה בהפקת התוצאות הטבעיות ביותר למראה. ניסיון זה נצבר לאורך זמן, עם אלפי שעות של תרגול כך שהטכנאי יכול לקבל את "התחושה" הנכונה ואת הטכניקה המתאימה.

דף זה פותח על ידי המייסד שלנו, אורי, בכדי לתת לך תובנה לגבי כמה מפרטי תהליך טיפול הדמיית השיער בשיטת מיקרופיגמנטציה שלנו.


כולל מכונות, מכשור, מחטים וצבעי דיו יעודיים למיקרופיגמנטציה, טכניקת סקאלפ הכוללת שלנו, כמו גם לשפוך קצת אור על הידע והניסיון שלנו עם מיקרופיגמנטציה.

כל אלה יעזרו לך להבין מזווית מקצועית יותר, כך שתדעו מה לחפש כשאתם מחפשים קליניקה וטכנאי מיקרופיגמנטציה מנוסים לטיפולי הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה שמקדיש תשומת לב לכל פרט ופרט.

אנו קוראים לך לעשות את בדיקת הנאותות שלך, ולהבין שמיקרופיגמנטציה שונה בהרבה מקעקוע רגיל וכי יש הרבה רמות ניסיון שונות בתעשייה זו, כמו בענפים אחרים. אם לא תעשה את המחקר שלך, ההבדל יורגש מייד בקרקפתך לאחר הפגישה הראשונה.

עם סקאלפ, סמוך ובטוח, מובטח לך שתקבל את הטיפול הטוב ביותר, את החוויה הנוחה ביותר ואת התוצאות הטבעיות ביותר האפשריות למראה.
לכל שאלה בנוגע להליך טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה צור קשר ב  8937*  או דרך דף צור קשר   קביעת פגישת ייעוץ ללא עלות .

בניית אתרים 2all