הדמיית שיער - מהי?

הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה

הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה הינה שיטה מהפכנית וחדשנית לטיפול בשיער דליל ובהתקרחות גברית.

התקרחות היא תופעה שכיחה אצל גברים. כ- 80% מהגברים עד גיל 40 סובלים מדרגות שונות של התקרחות המאופיינת לרוב בנסיגה של קו השיער הקדמי וירידה בצפיפות השיער באזור הקדקוד והצדעיים.

שני גורמים עיקריים להתקרחות אצל גברים: נטייה משפחתית או גנטית וגורמים הורמונליים. אנחנו יודעים שהתקרחות קשורה להורמונים כיוון שגברים לא מאבדים שיער באופן משמעותי לפני גיל ההתבגרות.

התקרחות עלולה לגרום לדימוי עצמי נמוך ולביטחון עצמי ירוד, בעיקר בקרב גברים צעירים. ישנם מקרים בהם סובלים מהתקרחות זמנית, לרוב כתוצאה מתופעות לוואי של תרופות או מטיפולים נגד סרטן.


 צור קשר עוד היום ! ותוכל... 

 לראות תוצאות באופן אישי      לפגוש את המומחים       לקבל תשובות על כל השאלות 

 לקבל הדמיה וירטואלית של קו השיער שלך
קיימים מספר טיפולים שניתן לעשות, אך בחלק מהמקרים, הרבה מהם יקרים יותר ויעילים פחות מהדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה. חלק מהטיפולים אף מלווים בסיכונים ובתופעות לוואי קשות. הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה היא פתרון לא פולשני, ללא סיכונים וסיבוכים אפשריים.

כבמרבית מהטיפולים המוצעים בתעשיית נשירת השיער, גם הליך של טיפול הדמיית שיער יתחיל בפגישת ייעוץ ראשונית בה מתבצע אבחון של קרקפת המטופל ע"י טכנאי מיקרופיגמנטציה מימון, בעל הכשרה וניסיון.

בפגישת הייעוץ מתקבלות תשובות לכל שאלות המטופל וכן מוצגות תוצאות טיפולים של לקוחות קודמים.
כמו כן, מוסבר באופן מעמיק על כל ההליך, השלבים ולמה יש לצפות לאחר כל סשן טיפול.מהי הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה?
הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה כשמה כן היא – הדמייה של שיער - זקיקי שיער. מדובר בטיפול מדהים משנה חיים שבמהלכו נעשה שימוש בפיגמנטים טבעיים על הקרקפת כדי לדמות את ההופעה הטבעית של זקיקי שיער אמתיים בהתאם למידת ההתקרחות ולמראה הרצוי.

היתרון בטיפול כזה הוא, שהאמן שמדמה לך את השיער אינו נתון למגבלות של הרבה טיפולים אחרים. ההליך עצמו לא מסוכן, בחלק ניכר מהמקרים הוא אף יצירתי, יעיל ואפקטיבי הרבה יותר משיטות אחרות להשבת שיער.

הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה יוצרת אשליה של שיער עבה יותר ומלא יותר. באמצעות השיטה הנפלאה, ניתן להחזיר אפילו ראש קירח לגמרי למראה של ראש מלא בשיער מגולח, טבעי, מושך ומשכנע. כמו כן, ניתן להשתמש בהדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה כדי להוסיף צפיפות לאזורים דלילים כמו גם לאחר השתלות שיער ללא צפיפות מספקת. כיסוי צלקות מכל סוג לרבות צלקות מהשתלות שיער מסוג FUE ו – FUT וכן לכל צורות אחרות של נשירת שיער.


ישנם מספר גורמים שקובעים את הצלחת טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה . הגורם החשוב ביותר הוא  קו השיער.
למרות שיש אנשים שמעדיפים מראה 'מודגש' וקו שיער נמוך, במיוחד לקוחות צעירים יותר או כאלה ממוצא אסייתי או אפריקני אמריקני, עבור רוב האנשים המטרה היא רמה גבוהה של ריאליזם בתוצאת הטיפול שלהם. ליצור אשליה של קו שיער שהוא מספיק משכנע כדי שהמראה החדש שלך יראה טבעי. עוד על סגנונות של קווי שיער .


מדוע לבחור בהדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה?הדמיית שיער לדוגמא


הליך לא פולשני וללא סיכונים

בשיטות כגון השתלות שיער, רוב השיער המושתל נושר בחודשים הראשונים, ולוקח לו שנה לצמוח בחזרה בצפיפות הרצויה. בדרגות התקרחות גבוהות זה כלל לא קורה והצפיפות רחוקה מלהיות משביעת רצון. ולכן צריך לעבור ניתוח נוסף להשתלת שיער כדי להגיע לצפיפות הרצויה, שאינו רק יקר, אלא גם כרוך בצלקות בכל אחת משיטת להשתלת שיער (fut  ו - fue) ולא מעט  סיכונים ותופעות הלוואי המאופיינות לניתוחים מכל סוג – לאו דווקא השתלת שיער.


ריפוי מהיר

היות והליך הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה אינו פולשני או כירורגי, זמן הריפוי מוגבל למספר ימים בלבד. למעשה, רוב האנשים שבוחרים בהליך זה חוזרים לעבוד ברופן מיידי ומלבד מעט אדמומיות מהטיפול הכל רגיל ואין כל כאב או תופעות לוואי לאחר הפרוצדורה. אין תלבושות שיש לשנות, או תפרים לדאוג להם.
אם זאת, כמובן שיש להקפיד על הוראות לפני ואחרי כל סשן בהליך על מנת למקסם את קליטת הפיגמנטציה בקרקפת. 


תוצאות 100% מובטחות וטבעיותלמעבר לגלריית התמונות לחץ כאן


הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה היא הפתרון לנשירת שיער היחיד אשר באמת מציע תוצאות מובטחות, טבעיות, בלתי ניתנות לגילוי. אם אתה נמצא בשלב בחיים בו אתה מעוניין לשים את ההתעסקות בנשירת שיער מאחוריך אחת ולתמיד, הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה היא התשובה שאתה מחפש.

עוד על הנראות הטבעית של טיפול הדמיית שיער


תוצאות מהירות יותר 
בעוד שבטיפולים כמו השתלות שיער התוצאות בהכרח איטיות מאוד (בין חצי שנה לשנתיים, אם יש צורך ביותר מהשתלה אחרת), התוצאות מהטיפול או שניים של הדמיית שיער מחכות לך ביציאה מהמקום. למחמאות ייקח גג כמה ימים להגיע.

עלות נמוכה יותר  
בממוצע, הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה היא הרבה יותר ידידותית לתקציב מאשר השתלת שיער ובטח מאשר כל פתרונות הדבקת יחידות השיער, והמאפשרת לאנשים הסובלים מהתקרחות ונשירת שיער לקבל טיפול אפקטיבי מבלי לשבור את חשבון הבנק.
עוד על  מחירי טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה .

מינימום התעסקות
הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה מתאימה כמו כפפה ליד לאותם גברים שכבר רגילים לגלח את ראשם או בגלל שכבר בקושי נותר להם שיער בחלק העליון של הקרקפת או שפשוט אוהבים את המראה הקצוץ/מגולח. כל שנותר לעשות לאחר השלמת הליך הטיפול הוא פשוט להמשיך לגלח את הראש אחת לכמה ימים.

הליך הטיפול על קצה המזלג

הליך טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה בנוי מ 3 או 4 מפגשים כדי להגיע לגוון הפיגמנט המדויק ולהדגשתו והשלמת קו השיער. בהתאם לדפוס השיער שלך, האמן/טכנאי מיקרופיגמנטציה המטפל בך, יוכל ליצור תבנית על ראשך, ולמלא אותה בזקיקי מיקרופיגמנטציה נוספים ככל שצריך בכדי להגיע למראה הטבעי ביותר האפשרי.
לא ייראו קרחות ודלילות ובטח שלא תיאלץ לעבור טיפולים נוספים בגלל טעות כזו או אחרת, מה שבהחלט עלול לקרות בניתוח השתלת שיער. הטיפול מחזיק שנים לפני שנדרש טיפול לחידוש ורענון .

טיפול זה מבוצע ע"י טכנאי מיקרופיגמנטציה מוסמך בקליניקה מוסמכת באמצעות מכשור וציוד מתקדם , במטרה למצוא בדיוק את אותן הנקודות שבהן השיער דליל או דק ולא מודגש מספיק, ועל כך זהו טיפול שמותאם אישית ללקוח הרבה יותר מטיפולים אחרים. 
מהו המרווח הנדרש בין הטיפולים?


ככלל, לוח הזמנים של טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה בסקאלפ נראה בערך כך:
משך זמן טיפול ממוצע (תלוי בהיקף ההתקרחות וגודל קרקפת המטופל)

 • פגישת ייעוץ ראשונית וקבלת הדמייה וירטואלית  ללא עלות וללא התחייבות .

 • טיפול ראשון  – משך זמן ממוצע - בין 3-5 שעות
  מתבצעת בניית תשתית הטיפול ועיצוב קו השיער הראשוני.

 • טיפול שני  – (כשבוע לאחר הטיפול הראשון) – משך זמן ממוצע - בין  4-6 שעות .
  יישום שכבה חדשה של פיגמנטציה על הקרקפת וצפיפות הטיפול למקסימום.

 • טיפול שלישי  – (כשלושה עד חמישה שבועות לאחר הטיפול השני) – משך זמן ממוצע - בין  3-5 שעות
  ביצוע דיוקים לתוצאה מושלמת של הגוון,הצפיפות, כהות וקו השיער.

 • טיפול רביעי  – בחלק גדול מהמקרים, יידרש טיפול רביעי באותה תבנית של הטיפול השלישי.


 השאר פרטים ותוכל... 

 לראות תוצאות באופן אישי      לפגוש את המומחים       לקבל תשובות על כל השאלות 

 לקבל הדמיה וירטואלית של קו השיער שלך
בניית אתרים 2all