נשירת שיער בקרב גברים


האמת אודות התקרחות אצל גברים


80% מהגברים יחוו נשירת שיער במהלך חייהם. אחד מכל ארבע גברים מתחיל לאבד שיער בתחילת שנות ה 20 לחייו. בגיל 40, החוויה הזאת עוברת על אחד מכל שני גברים. הגילאים שבהם מתחילה התקרחות אצל גברים הם בטווח 18-40. 

ההתקרחות הגברית הטיפוסית נראית כהידללות של השיער בחלק העליון של הקרקפת, וליד הרקות (במפרצים). הגורמים לכך נעים מתופעות לוואי שח תרופות, דרך תזונה לקוייה ועד בעיה רפואית, אך האמת שהסיבה להתקרחות אצל רוב הגברים היא תורשתית - זוהי התקרחות גברית טיפוסית, או אלופציה אנדרוגנית.

עם הזמן השפעת ההורמונים על זקיקי השיער הולכת ויורדת, וכך מחזורי הצמיחה של השיער מתקצרים. השיער הופך בהדרגה לדליל וקצר יותר\ עד שהצמיחה מפסיקה כליל.

האם אתה סובל מהתדלדלות שיער ?

ההבחנה בסימנים הראושנים להתדלדלות שיער והתקרחות או לנסיגת קו השיער, עשויים להיות תקופה קשה. אצל רבים מהגברים, יוצרת ההתקרחות תחושות של מודעות עצמית. אובדן של שיער יכול להיות מלווה בירידת הבטחון העצמי והדימוי נעצמי, ולפעמים גם בתחושת חוסר אונים. אמנם קיימים בשוק מוצרים המתיימרים להחזיר את התהליך לאחור או להאט אותו, אך פתרונות אלו עובדים לעיתים רחוקות בלבד. ברוב המקרים, נגרמת התדלדלות השיער מגורמים תורשתיים, שהן לגמרי מחוץ לשליטתך.

עבור גברים רבים הנושא מהווה למטרד וגורם ךהם להרגיש מבוגרים ולהיראות מבוגרים מגילם האמיתי. בעוד שרבים מאמצים את המראה הקירח, אחרים פונים למוצרים וטיפולים יקרים בתקווה להחזיר את השיער שאבד, את השעון לאחור וליצור שוב ראש מלא שיער עבה.

אם אתה ממודד עם התדלדלות שיער, האפשרויות שבפניך הן לרוב פתרונות כירורגיים או לא כירורגיים. אבל במקרה הטוב ביותר, מוצרים ותוספים למיניהם לצמיחת שיער עשויים רק לעכב את תהליך ההתקרחות, אך לא ימנעו אותו לאורך זמן.

תהליכים כירורגיים עשויים להיות מוצלחים, אך הם גם עלולים להיות מאוד יקרים, כואבים ולעיתים קרובות להשאיר צלקות נרחבות ועור כרוך. עבור רוב הברים במצב הזה, שחזור שיער כירורגי, אזי השתלת שיער, אינו בר-השגה עקב חוסר התאמה להליך הן מבחינה בריאותית והם מבחינת התאמה עקב מחסור של זקיקי שיער בריאים באיזורם התורם להשתלת השיער. כמו כן, בטיפולים מסוג זה, אין וודאות לכך כי תזכה לתוצות המבוקשות לטווח הארוך.התקרחות והתדלדלות שיער זה לא סוף העולם

טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרו-פיגמנטציה, הוא פתרון לא כירורגי ולא פולשני. ההליך הייחודי שלנו מתאים להתקרחות בכל השלבים ונראה מעולה בכל גיל, צבע וסוג עור. הליך הדמיית שיער - לרוב 3 טיפולים כאשר מבוצע נכון, מיועד לדמות את מראה הזקיקים האמתיים שיש לכל אדם בין עם בצדי הקרקפת, בחלק העליון או בפדחת כשהם מגולחים/קצוצים. ובכך ליצור אפקט מרשיםף טבעי ומשכנע של ראש מלא בשיער מגולח/קצוץ.

חשוב לציין כי שיטת הדמיית השיער אינה פוגעת בשיער /בשורש השיער הקיים, החדרת הפיגמנט הטבעי מבוצע באופן מבוקר ע"י המומחים שלנו על מנת לחכות באופן מושלם וטבעי ככל הניתן את ההופעה הטבעית של זקיקי שיער אמתיים של הקרקפת ולהבטיח טיפול טבעי ומושלם.

לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות, צור קשר עוד היום!

בניית אתרים 2all