קעקוע שיער לנשירת שיער

קעקוע שיער רפואי הוא פתרון לנשירת שיער לטווח ארוך
אם אתה סובל מנשירת שיער והתקרחות, ייתכן מאוד שאתה מחפש פיתרון. 
לרוב, תרופות מסוגים שונים לנשירת שיער דורשות טיפול על בסיס יומי, לעיתים אף מספר פעמים ביום. 

אם אתה חפץ בפיתרון לנשירת שיער אשר דורש שלשה לארבעה ביקורים ותחזוקה מאוד מינימלית לאורך זמן, אז הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה, הידועה גם כקעקוע שיער רפואי או הדמיית זקיקי שיער לגברים, הוא הפתרון הנכון עבורך. זהו פתרון לא פולשני שמעניק מראה מלא תמידי של ראש מלא בשיער מגולח/קצוץ.


האם טיפול הדמיית שיער נחשב כפתרון קבוע קבוע?
טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה נחשב לפתרון קבוע במובן זה שהוא ישמור על המראה המגולח במשך 1-3 שנים. מכיוון שהליך הדמיית שיער נמצא תחת קטגורית - איפור קבוע, מובן שתתקבל תוצאת טיפול למשך זמן ממושך מאוד. 

קיימים אמצעים להסרת הטיפול לצמיתות, אולם בסקאלפ ישראל מבין מאות הלקוחות שבהם טיפלנו, אף לא לקוח אחד נקט בצעדים האלה במטרה להסיר את קעקוע השיער הרפואי.


הדמיית שיער לעמות קעקוע מסורתי
אמנם רבים נוהגים להשוות בין  הדמיית שיער לקעקועים המסורתיים, אך במציאות, טיפול הדמיית שיער אכן דומה מאוד לקעקועים מסורתיים אך ורק באופן פעולת הביצוע. מבחינה טכנית קיים שוני הן בסוג המחט איתה מבצעים את ההליך, בסוג הדיו שמוחדר לקרקפת לדמות את ההופעה הטבעית של זקיקי שיער מגולחים והן בעומק חדירת הפיגמנט לקרקפת. 

התהליך מתחיל בפגישת ייעוץ, אותה ניתן לבצע באופן אישי בקליניקה או בשיחת טלפון. בד"כ מתוזמנים בין שלשה לארבעה מפגשי טיפול והם נמשכים בין שלוש לחמש שעות בממוצע לכל מפגש. המפגש הרביעי לא תמיד נדרש, תלוי במקרה של כל לקוח.
לפרטים נוספים על הליך הטיפול - לחץ כאן .

כמה זמן עשויה להחזיק  הדמיית שיער?
במדינות חמות ושמש חזקה, הדמיית שיער יכולה להחזיק בממוצע במשך 1-3 שנים. לאחר פרק זמן זה, יתכן שתבחין בהבהרה מינימלית של הטיפול (לא שינוי צבע). 
אם זה קורה, ניתן לתאם פגישת תחזוקת טיפול כדי להחזיר את הטיפול למראה המקורי.

איך ניתן להאריך את אורך חיי טיפול הדמיית שיער?
  • יש להימנע מחשיפה ממושכת ישירה לקרני ה- UV המזיקות.
  • יש למרוח קרם הגנה בעל מקדם הגנה גבוה ביותר על קרקפתך או לחילופים חבוש כובע בזמן החשיפה לשמש.


דיו מיקרופיגמנטציה של הקרקפת
גורם נוסף משמעותי המאריך את חיי טיפול הדמיית השיער הוא סוג הדיו וטכניקת הפקדת הפיגמנט בקרקפת. כאן בסקאלפ ישראל אנו משתמשים בדיו המשמש אך ורק לטיפולי הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה! זהו פיגמנט אורגני ייחודי ובלעדי שלנו בעל גווני צבע שחור מבוסס פחמן כך שהצבעים לא ישתנו לאורך זמן. פיגמנט זה נבדק אין ספור פעמים על מנת להבטיח עקביות וסטנדרטיזציה בתוצאות הטיפול. 

הבדל אחד גדול בין קעקוע רגיל להדמיית שיער: הפיגמנטים מופקדים באמצעות "מחט מיקרו 3 " הקטנה ב 75% מהמחט הקטנה ביותר שאמן הקעקועים יכול להשיג. זה מאפשר לטכנאי סקאלפ להפקיד את הדיו היייחודי כך שמתמזג באופן בלתי מורגש עם זקיקי השיער האמתיים! בנוסף, בהדמיית שיער, הפיגמנט מופקד רק שתי שכבות בתוך העור כדי למנוע מעצמו לאבד את צורתו. כל ההיבטים הללו מאריכים את אורך החיים של קעקוע השיער שלך.לאחר סיום התהליך כולו, תקבל מראה חדש, צעיר ומשכנע - ראה גלריית תמונות .
כדי לראות אם הדמיית שיער תעבוד עבורך, לחצו כאן לשיחה עם טכנאי הדמיית שיער מומחה.
בניית אתרים 2all