הדמיית שיער שאלות נפוצות ותשובות

כל מה שרצית לדעת על הליך טיפול הדמיית שיער
מתי אוכל להתחיל בתהליך ?

מדובר בהחלטה משמעותית בחיים שלך. אמנם אנחנו בטוחים שתאהב את המראה החדש, אך משיקולי מקצועיות, אנחנו מתעקשים על תקופת צינון של לפחות 24 שעות בין פגישת הייעוץ ותחילת טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה כדי לוודא שאתה אכן מחויב ומוכן להליך. 


מהו סטנדרט ההיגיינה בקליניקה שלכם ?

בקליניקה שלנו אנחנו מקפידים על עמידה בתקני בקרת זיהומים. אנחנו משתמשים בכפפות רפואיות סטריליות ובמחטים חד פעמיות עם אישור תקן משרד הבריאות, המושלכות למכלים ייעודיים לפסולת חדה מיד בתום השימוש. 

מהי ההכשרה של המטפלים?

המטפלים שלנו עברו את תכנית ההכשרה המקיפה והמתקדמת ביותר בחו"ל בתחום המקרו-פיגמנטציה. 

האם הדמיית שיער היא כמו קעקוע?

לא. ניתן לכנות את טיפול הדמיית השיער בשיטת מיקרופיגמנטציה כקעקוע שיער רפואי, אך הטיפול מבוצע בטכניקה שונה לחלוטין מקעקועים רגילים. הטיפול צריך להיות מבוצע על ידי טכנאי הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה מיומן ביותר שעבר הכשרה מקיפה בתחום ויודע לבצע התאמות תוך כדי הליך הטיפול.  כמו כן, טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה מתבצע באמצעות פיגמנטים מיוחדים שפותחו לקרקפת בלבד ולא כמו דיו לקעקועים. המחטים והציוד בו אנו משתמשים שונים גם כן מאלו המשמשים לקעקועים רגילים.

אנו ממליצים בחום לא להשתמש בצבעי קעקוע רגילים או לפנות לכל אדם שעוסק בתחום שאינו מומחה מיקרופיגמנטציה בעל הכשרה גבוהה, מכיוון שהדבר יכול לגרום לתוצאה בלתי רצויה אשר ניתן יהיה להסרה רק באמצעות טיפול בלייזר.

מהו מחיר טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה?

מחירי טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה בסקאלפ משתנים מאדם לאדם בהתאם להיקף העבודה הנדרש. המחירים מבוססים על המדדים המסורתיים

של נשירת שיער - סולם Norwood Hamilton לגברים וגודל קרקפת המטופל.


עוד על  מחירי טיפול הדמיית שיער  בשיטת מיקרופיגמנטציה.


כמה זמן יימשכו הטיפולים שלי? 

בראש האדם כמות מדהימה של כ-300 זקיקים לסמ"ר. לכן לא מפתיע שתמיד נדרשים שלושה טיפולים להשגת המראה הרצוי  לראש שהוא קירח ברובו ולפעמים אף ארבעה. הגישה היסודית וממוקדת המטרה שלנו כוללת שימוש בפיגמנט בהיר יותר בטיפול הראשון. בטיפול השני, אנחנו מבצעים התאמות ושינויים כדי להגיע להתאמה מושלמת  (לעיתים קרובות אנחנו מיישמים 3-4 גווני פיגמנטים להשגת מראה מושלם), תוך הוספת צפיפות ויצירת המיזוג הקריטי עם קו השיער הטבעי. בטיפולים הבאים, אנחנו מתמקדים בהשלמת המראה ובהוספת פרטים קטנים לפי הצורך.

האם אוכל להתרשם מסקיצה/הדמייה וירטואלית של הנראות שלי לאחר טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה?

בהחלט כן. במהלך פגישת הייעוץ שלך, נציג מצוות סקאלפ יצלם תמונה שלך ותקבל  הדמיה וירטואלית של קו השיער שלך    ללא עלות  לפני הטיפול שלך. קווי השיער היפים העולם!אז איך איראה ל אחר הטיפול?

מיד לאחר הטיפול הראשון, תוכל כבר לראות תוצאה ניכרת בקו השיער וכן אדמומיות מסוימת, החולפת לרוב בתוך עד כיומיים בהדרגתיות. סד"כ נקודות הפיגמנטים נראות כהות יותר בתקופה הראשונה (מספר שבועות), עד שהפיגמנטים נטמעים בקרקפת ומגיעים למידה הסופית והטבעית שלהם ומעניקים לך את המראה הטבעי והמשכנע שאתה כל כך רוצה. כל הטיפולים שלנו כוללים שלושה ל ארבעה מפגשים. כפי שתוכל לראות בתמונות, התוצאה משתפרת לאחר כל מפגש, בעוד שכבות חדשות מתווספות ומוסיפות צפיפות, כיסוי וצבע להשגת התוצאה המושלמת.

חשוב לציין כי אדמומיות מהטיפול נעלמת בהדרגתיות לאחר בין 24-48 שעות.
מהו המרווח הנדרש בין הטיפולים?


ככלל, לוח הזמנים של טיפול  הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה בסקאלפ   

נראה בערך כך:

  • פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות.

  • מפגש ראשון  – משך בין 4-6 שעות תלוי בהיקף ההתקרחות. 
    בניית תשתית הטיפול ועיצוב תשתית קו השיער הראשוני.

  • מפגש שני  – כשבוע לאחר המפגש הראשון – משך 4-6 שעות. יישום שכבה חדשה של פיגמנטציה על הקרקפת וצפיפות הטיפול למקסימום.

  • מפגש שלישי  – כשלושה עד חמישה שבועות לאחר המפגש השני – 
    משך 4-6 שעות. ביצוע דיוקים לתוצאה מושלמת של הגוון וקו השיער.

  • מפגש רביעי  – במקרים מסוימים יידרש מפגש רביעי באותה תבנית של המפגש השלישי. 


                  

כמה אמתית תיראה תוצאת הטיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה ?

לדברי לקוחותינו, אפילו במבט קרוב, קשה להם להבחין בקו השיער האמיתי והמיזוג עם הפיגמנטציה. עוד על   הנראות הטבעית של טיפול הדמיית שיער

 

האם הטיפול דוהה?

בטיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה, הפיגמנטים דוהים קלות במהלך ארבעת השבועות הראשונים עד הגעה לגוון המיועד.


כמה זמן תחזיק מעמד הדמיית השיער בשיטת מיקרופיגמנטציה?

כדי לשמור על המראה של טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה, אנחנו ממליצים על מפגשי שיפורים וריענון אחת ל 2-4 שנים. אם תשמור עליהן נכון, תוצאות הדמיית שיער יחזיקו מעמד שנים רבות. עם זאת יש להיזהר בחשיפה לשמש, כיוון שכוויות שמש עשויות להזיק לתוצאת הדמיית השיער.

 

יש לי צלקת/צלקות מהשתלת שיער. האם הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה יכולה להסוות אותן?

כן. אנחנו יכולים להסתיר צלקות מכל סוג ההשתלות, כך שתוכל להסתפר קצוץ ככל שתרצה.

עוד על מיקרופיגמנטציה טיפול בצלקות

צלקות מהשתלת שיער בטכניקת FUE

מהו תהליך ההתאוששות ?

לאחר טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה, ייווצרו גלדים של טסיות דם בנקודות המטופלות, אשר יתקשו בשעות שלאחר הטיפול. גלדים אלו יפלו מעצמם. אין להסירם באופן מאולץ.

 

מה סוג המחט בה אתם משתמשים?

המחט בה אנו משתמשים, היא מחט סטרילית, חד פעמית בעובי 3 סיכות שפותחה במיוחד לטיפולי מיקרופיגמנטציה של סקאלפ.

באיזו תדירות יש להסתפר / לגלח את הראש?

רוב לקוחותינו הולכים על מראה מגולח או קצוץ, כך שהם מגלחים את ראשם כל יומיים או שלשה ובכך חוסכים הרבה כסף בביקורים קבועים אצל הספר.

עוד על שגרת הגילוח לאחר טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה .

מהי מידת הגמישות שלכם בקביעת המפגשים?

אנחנו מבינים שתרצה שלטיפולים תהיה השפעה קטנה ככל הניתן על התנהלותך בשוטף, כך שאנחנו עושים מאמץ ומתגמשים ככל הניתן – אם זה בשעות הערב המאוחרות וימי שישי. לאחר קביעת תאריכי טיפול לשביעות רצונך, נבקש פיקדון של 500 ₪ ללא אפשרות החזר לשריון התאריכים.

 

מה לגבי שינוי תאריכים של אחד מהטיפולים?

אין בעיה. אם מסיבה כלשהי תרצה לשנות את תאריכי הטיפול, הודע לנו על כך לפחות 48 שעות לפני מועד הטיפול, ונמצא לך תאריך מתאים חדש. במקרה של ביטול פגישה פחות מ 48 שעות מראש, ייגבו דמי ביטול בגובה דמי הפיקדון.

האם יש מגבלות גיל?

טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה מתאים לכל הגילאים. יש לנו מטופלים בשנות ה 60 וה-70 שלהם, ומנגד אנחנו יכולים לטפל אפילו בלקוחות בגיל 18 (אך לא פחות מכך משיקולי ביטוח).נוודא שתקבל הוראות בכתב ובעל-פה לפעולות לאחר הטיפול. הפעולות מאוד פשוטות ויש להישמע להן במלואן. 


מה לגבי התקרחות עתידית?

השיטה שלנו למיזוג הדרגתי עם השיער הטבעי שלך, ממזערת את ההשפעה הניכרת של התקרחות עתידית. ניתן כמובן לבצע טיפולי מילוי בעתיד כדי לשמור על המראה המלא. כיוון שטיפולי מילוי דורשים פחות עבודה, הם גם פחות יכבידו על הכיס שלך.

מה אם ארצה לשנות את המראה שלי, או אפילו לחזור אחורה?

מעולם לא היה לנו לקוח שרצה לחזור אחורה. עם זאת, תהליך ההסרה דומה לזה של קעקוע. הבדל אחד מהותי הוא שמיקרופיגמנטציה בשכבת העור השנייה, בעוד בקעקוע רגיל הוא בעומק כמעט כפול. ניתן לבצע בקלות הסרה מלאה בלייזר בשני מפגשים. אנחנו מבינים לקוחות שרוצים מעט לשנות את המראה, לרכך מעט את קו השיער וליצור קו שיער נסוג עם התבגרותם. ריכוך כזה פשוט מאוד בטיפול לייזר של 20 דקות בלבד.

מה העלות לריענון?

לאחר כ 1-2 שנים, ייתכן שתרגיש צורך ב - טיפול ריענון ותחזוקה , עיצוב מחדש או הכהיה של הגוון. טיפולי שימור ותחזוקה מתומחרים לפי 500 ₪ לשעת טיפול. לרוב טיפול  רענון ותחזוקה נמשכים בין 3-4 שעות תלוי בגודל האזור בו נדרש לטפל. 


אני חושש מעיצוב קו השיער.

נעבוד יחד ונשתמש בעפרון שעווה כדי לפסל ולעצב עבורך קו שיער שיתאים למבנה הקרקפת שלך וימצא חן בעינייך. לקוחות מסוימים מעדיפים קו שיער חד ומוגדר, ואחרים מעדיפים קו רך, מזוגזג או אפילו בעל אפקט נסוג ודהוי מעט. ככלל אנחנו ממליצים על קו רך בטיפול הראשון, ועל התאמות בטיפולים הבאים, עד להשגת השלמות הרצויה.

עוד על סוגי קווי שיער בסקאלפ .

מהי מידת הכאב בתהליך?

לא ניתן לתאר את ההליך ככואב מאוד. רמת הכאב היא מתונה.

 

אני מעדיף להימנע מכאב בכלל. האם אפשר ליטול משככי כאבים?

אם חשוב לך למזער את הכאב ככל האפשר, אנחנו ממליצים לך לנסות ליטול אקמול ו-או איברופן כשעה לפני תחילת הטפול.

האם הכאב נמשך לאחר הטיפול?

לא. אי הנוחות מתרחשת במהלך הטיפול בלבד.


אם מתעוררות אצלך שאלות נוספות לגבי הטיפול, אל תהסס ליצור איתנו קשר ב 8937*

בניית אתרים 2all