הדמיית שיער בשילוב עם שיער אפור/לבן


כמעט 50% מהנשים והגברים יקבלו שיער אפור עד גיל 50 ומרבית מהגברים יתחילו להבחין בשיער אפור כבר בין 20 ל 30. 
אם שיערך כבר ברובו אפור או מאפיר ואתה סובל מנשירת שיער, סביר להניח שאתה שוקל פתרונות שיעזרו לך. יש המון אפשרויות בחוץ כמו מינוקסידיל, פינסטרייד, שמפו DHT, וויטמינים ביוטין - אך למרבה הצער, תרופות אלו לרוב אינן יעילות, עמוסות בתופעות לוואי כבדות, ויש להשתמש בהן מוקדם מאוד ולעיתים קרובות במסע ארוך ומייגע אחר המאבק  בנשירת שיער. השתלות השיער המהווים פתרון נוסף לנשירת שיער, עברו דרך ארוכה מאז שנות ה -70 של המאה הקודמת, אך הן יקרות מאוד ולעתים קרובות הן דורשות ניתוחים מרובים.כאן נכנס טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה ! "התרופה" החדשה לאובדן ונשירת שיער שעושה גלים גדולים עבור בחורים שנאבקים עם נשירת שיער. לאלו מכם שאינם יודעים כיצד בנוי הליך הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה אנו בסקאלפ עושים שימוש בטכנולוגיה העדכנית ביותר ובפיגמנטים טבעיים על הקרקפת כדי לדמות את ההופעה הטבעית של זקיקי שיער אמתיים  מגולחים/קצוצים בהתאם למידת ההתקרחות ולמראה הרצוי. 

בטכנולוגיה החדשנית שלנו, מתבצעת התאמה לצבע הזקיקים של המטופל כדי ליצור מיזוג חלק ובלתי מורגש עם השיער הקיים. 

אבל האם טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה מתאים לך אם יש לך שיער אפור? או מה קורה אם ביצעת בעבר את הטיפול ושיערך הופך לאפור, האם הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה עדיין תעבוד עבורך? התשובה היא כן! ואלו שתי הסיבות לכך ...

  • התאמת צבעים
בהליך של הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה אנו משתמשים בפיגמנט שחור כדי ליצור אשליה של זקיקי שיער קצוצים. אז איך נוכל להשתלב עם שיער אפור או ליצור אותו אם אנו משתמשים בפיגמנט שחור? הסיבה לכך היא שאנו עובדים בסולם צבע מונוכרומטי אפור ומדללים את הפיגמנט שלנו כך שיתאים בצורה מושלמת לגוון השיער / העור שלך. ככל שאנחנו מדללים יותר, הטון אפור יותר ובהיר יותר. אנו יכולים לשלב גוונים בהירים יותר בשיער אפור קיים או אפילו לחזק את האפורים על ידי הוספת אליו כמה גוונים בינוניים. אם יש לך שיער אפור או לבן, אנו מדללים את הפיגמנט שלנו במים מזוקקים כך שיתאימו לגוון השיער שלך.

  • צבע שיער קצר לעומת צבע שיער ארוך

    דוגמא ללקוח שעבר טיפול הדמיית שיער אצלנו בסקאלפ - תמונה מצד ימין  שיער אפור ולבן מעט ארוך ומצד שמאל שיער מגולח משתלב היטב עם הטיפול.


רוב האנשים חושבים שצבע השיער שלך נשאר זהה בין אם הוא נותר ארוך או קצר. עם זאת, זה לא המקרה. רוב הלקוחות שעברו טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה נדרשים לשמר תספורת קצוצה על מנת שהטיפול ישתלב באופן מושלם עם השיער הקיים בצדדים. כשאתה מגלח את שיערך לדרגת אפס או חצי, שיערך יהפוך לגוון אפור. אם יש לך עור בהיר ושיער בהיר, זקיקי שיער אלה יהיו בגוון של גוון בהיר עד בינוני. ואם יש לך עור כהה ושיער כהה, צבע זה כמובן יהיה גוון כהה יותר.

הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה לאורך זמן

מה קורה אם יש לך שיער כהה כשאתה מבצע טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה ואז עם הזמן שיערך מתחיל לקבל גוון אפור / לבן. היופי בטיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה הוא שהוא יתבהר לאורך זמן. לאחר הפגישה האחרונה שלך, לא תצטרך לבצע טיפול חיזוק/רענון במשך 2-4 שנים. אם שיערך מתחיל לקבל גוון אפור / לבן, כשאתה חוזר לטיפול התחזוקה שלך, נוכל להשתמש בגוון בהיר יותר כדי להתאים לצבע השיער החדש שלך. לחלופין, ההבהרה הטבעית של הטיפול ב- SMP תגדל להיות מתאימה יותר לגיל ותוכלו להחליט שעדיין אין צורך בחיזוק הטיפול.

עדיין מחפשים מידע נוסף על הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה בסקאלפ? קבע  פגישת ייעוץ ללא עלות עם אחד ממומחים שלנו עוד היום.

בניית אתרים 2all