הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה הסבר


טכניקת סקאלפ להדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה חדשנית !
הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה, היא הפתרון האולטימטיבי בטיפוח הקרקפת ללא ניתוח אצל גברים ונשים.


מדובר בטיפול מדהים ומשנה חיים שבמהלכו נעשה שימוש בפיגמנטים טבעיים על הקרקפת כדי לדמות  את ההופעה הטבעית של זקיקי שיער אמתיים קצוצים בהתאם  
למידת ההתקרחות ולמראה הרצוי. טכניקת הטיפול שלנו נחשבת לטובה ביותר בעולם כיום, בו אנחנו עושים שימוש בשיטות ובפיגמנטים טבעיים בלבד.


טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה לעיתים מכונה גם הדמיית זקיקי שיער או מיקרופיגמנטציה שיער או קעקוע שיער, מתאים לעור מכל סוג וצבע - לבן, כהה, לטיני, אסיאתי ומעורב. בטכנולוגיה החדשנית שלנו, מתבצעת התאמה לצבע הזקיקים של המטופל כדי ליצור מיזוג חלק ובלתי מורגש עם השיער הקיים.סקרן? השאר פרטים ותוכל... 

 לראות תוצאות באופן אישי      לפגוש את המומחים       לקבל תשובות על כל השאלות 

 לקבל הדמיה וירטואלית של קו השיער שלך


הדמיית שיער מחיר  - מחירי טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה בסקאלפ מבוססים על שני מרכיבים עיקריים:

 1. המדדים המסורתיים של נשירת שיער - סולם נורווד  Norwood Hamilton  לגברים. 
 2. גודל קרקפת המטופל.

לחץ לפרטים נוספים -   הדמיית שיער מחיר  .


הדמיית  שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה

היא הפתרון הלא כירורגי האולטימטיבי לבעיית ההתקרחות  סקרן איך אתה תראה לאחר הדמיית שיער ?

הדמיית קו שיער וירטואלית
במהלך פגישת הייעוץ ללא עלות שלך, נצלם תמונה שלך ונראה לך ע"י  הדמית קו שיער וירטואלית  -  איך אתה תראה לאחר הטיפול שלנו.


כדי שתהיה שלם עם בחירת קו השיער שלך לטיפול,  נשמח להכין ולהראות לך ע"י ההדמיה הוירטואלית

איך תוכל להיראות בכמה סגנונות קו שיער שונים - זה יכול להיות קו שיער מודגש, רך, דהוי, שבור מזוגזג וכו'.


עוד על סגנונות קווי השיער בסקאלפ .


ספר לנו איזה סוג קו שיער מצא חן בעינייך והיית רוצה, באיזה גובה, צורה, צפיפות וצבע. ואנחנו נתאים זאת להעדפותיך.   


רוצה לראות את תוצאת הטיפול שלך?   

לך על זה!כל המטפלים שלנו עברו הכשרה מקיפה בחו"ל בתחום המיקרופיגמנטציה ומחזיקים בתעודה לטיפולים קוסמטיים קבועים ולטיפולי הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה. 

ידוע כי זקיקי שיער אמתיים אינם צומחים תמיד באותו כיוון, לכן הצוות שלנו יחקה את המערבולות והנטיות הייחודיות של כיווני צמיחת זקיקי השיער שלך. 

כמו כן, מתוך ההבנה של כל הזקיקים באותו הגוון, לעיתים קרובות אנחנו עושים שימוש ב 3-4 גוונים של פיגמנט בכדי ליצור את המראה הסופי המציאותי ביותר ולהעניק לך קו שיער צעיר יותר, משכנע ומלא בטחון. כזה שאפילו משפחה וחברים קרובים לא יבחינו בשינוי. 


בסקאלפ תוכלו לקבל את התוצאות הבלתי מורגשות והטבעיות ביותר האפשריות
בניית הזקיקים בהליך טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה   בסקאלפ, מורכבת לרוב מ - 3 מפגשים - משך זמן של 3-5 שעות בממוצע לכל טיפול

ולפעמים אף יותר. לעיתים יידרש טיפול נוסף - רביעי לטובת ביצוע פינישים של צפיפות הטיפול והשלמת קו השיער.מהו המרווח הנדרש בין הטיפולים?


ככלל, לוח הזמנים של טיפול  הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה בסקאלפ   

נראה בערך כך:

 • פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות.

 • מפגש ראשון – משך בין 4-6 שעות תלוי בהיקף ההתקרחות.
  בניית תשתית הטיפול ועיצוב תשתית קו השיער הראשוני.

 • מפגש שני – כשבוע לאחר המפגש הראשון – משך 4-6 שעות. יישום שכבה חדשה של פיגמנטציה על הקרקפת וצפיפות הטיפול למקסימום.

 • מפגש שלישי – כשלושה עד חמישה שבועות לאחר המפגש השני –
  משך 4-6 שעות. ביצוע דיוקים לתוצאה מושלמת של הגוון וקו השיער.

 • מפגש רביעי – במקרים מסוימים יידרש מפגש רביעי באותה תבנית של המפגש השלישי.הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה מתאימה להתקרחות מכל סוג ובכל שלב, בכל הגילאים, הצבעים וסוגי העור.

בראש האדם יש בממוצע כ – 300 שערות לסמ"ר. כאשר השיער מתחיל להתדלדל, זוהי לעיתים תקופה מדכאת. סטיגמות הקשורות להתקרחות ולהזדקנות מוקדמת אצל נשים וגברים כאחד עשויות להשפיע על הביטחון העצמי ומצב הרוח. הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה יכולה להחזיר אפילו ראש קירח לגמרי למראה של ראש מלא בשיער קצוץ מטופח, צעיר ומשכנע. 

במהלך טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה בסקאלפ, קבוצה של 3 מחטים העובדות בו-זמנית מזריקה בעדינות את הפיגמנט לשכבה השנייה של העור.

אנחנו משתמשים אך ורק בטכנולוגיה החדשנית והמתקדמת ביותר.

המרווחים בין הפיגמנטים נקבעים ע"י חיקוי של זקיקי השיער הטבעיים הנותרים. המטפלים שלנו בעלי ניסיון ומוניטין ללא תחרות, והם לא ינוחו עד שיגיעו לתוצאה מושלמת.

 

        מה זה נותן לנו?

       הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה יכולה:

 • להעניק מראה של ראש צעיר ומלא בשיער קצוץ/מגולח
 • לשחזר ולדמות קו שיער קדמי מכל סוג , אחורי או צדי
 • לשחזר את קו השיער בראש קירח לגמרי או באופן חלקי
 • להסוות באופן קבוע את הסימפטומים של כל סוגי ההקרחה
 • להסוות צלקות כתוצאה מניתוחי השתלת שיער מכל סוג
 • להסתיר צלקות, כוויות וכתי לידה מכל סוג
 • להעצים את אפקט הוויזואלי של השתלת שיער ולעבות את המראה של שיער דליל.
קבע פגישת ייעוץ כדי שתוכל....  

  לראות תוצאות באופן אישי       לפגוש את המומחים       לקבל תשובות על כל השאלות 

  לקבל הדמיה וירטואלית של קו השיער שלך


הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה
לטיפול בהתקרחות מלאה או כמעט מלאה

 

התקרחות מלאה או כמעט מלאה נפוצה מאוד בקרב הגברים הישראלים, במרבית המקרים גברים בעלי התקרחות מלאה או כמעט מלאה יעדיפו לאמץ את התספורת קצוצה/גלח. הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה היא הפתרון האידיאלי ללקוחות הסובלים מהתקרחות מלאה או כמעט מלאה. אנחנו יכולים להחזיר ראש קירח לגמרי למראה של ראש מלא בשיער מגולח, טבעי, מושך ומשכנע. אנחנו גאים לקחת חלק בפתרון שמסוגל להחזיר את הביטחון העצמי ללקוחות בכל הגילאים. 

הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה
לטיפול בקו שיער נסוג


ככלל, גברים מקריחים מסכימים על כך שהתקרחות במפרצים - קו שיער נסוג  היא מטרד ואף עשוייה להיות מלווה בירידת הביטחון העצמי והדימוי העצמי, ולפעמים גם בתחושת חוסר אונים.  הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה מאפשרת לך להפסיק להתלבט – הטיפול יסווה את האזור הבעייתי יהיה היכן שיהיה וישאיר אותך עם קו שיער קצוץ, טבעי ומושך.


הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה
לטיפול בהתקרחות בפדחת

 

התקרחות באזור הפדחת היא אחד הסוגים הנפוצים של התדלדלות שיער והתקרחות, והיא גורמת לסובלים ממנה להיראות מבוגרים מגילם האמתי ומשפיעה על ביטחונם העצמי. הטיפול שלנו מעבה את האזור הדליל ובכך יוצר מראה של שיער מלא.

הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה
לטיפול בהתדלדלות שיער מפוזרת


התדלדלות שיער מפוזרת עשויה להתרחש  אצל גברים ונשים בכל גיל, כתוצאה ממגוון גורמים המפריעים למזור השיער הנורמלי, ובהם לחץ נפשי, בעיות תזונה וחוסר איזון אנדוקריני. מדובר באירוע מלחיץ עבור כל גבר או אישה והדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה מהווה פתרון יעיל ומדהים לשחזור הביטחון העצמי והמראה.


הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה לנשים

 

40% מהנשים סובלות ממצבי התקרחות או התדלדלות שיער שונים בשלב כזה או אחר בחייהן.הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה היא פיתרון אידיאלי גם לנשים היכולות לבחור בין שיער קצר לארוך. אפילו עם שיער ארוך, האזורים שעברו טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה יקבלו עיבוי משמעותי ויבלטו הרבה פחות לעומת הקרקפת החשופה.

הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה לטיפול באלופציה


אנשים רבים הסובלים מאלופציה מגיעים אלינו כדי לשחזר את מראה קו השיער שלהם למלא את הקרקפת בשיטת מיקרופיגמנטציה ולקבל מראה מלא, טבעי ומשכנע. לאלופציה טווח חומרה עצום והיא שונה מאו מאדם לאדם, והתהליך הגמיש והממוקד של הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה מאפשר לנו להחזיר את הביטחון העצמי לאנשים רבים הסובלים מאלופציה לכל סוגיה.


צבע וסוג עור

 

הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה מתאימה לעור מכל סוג וצבע – לבן, כהה, לטיני, אסיאתי ומעורב. בטכנולוגיה החדשנית שלנו מתבצעת התאמה לצבע הזקיקים של המטופל כדי ליצור מיזוג חלק ובלתי מורגש עם השיער הקיים.

בניית אתרים 2all