השתלות שיער זולות בטורקיה


גברים רבים סובלים משיער דליל ומהתקרחות בשלבים שונים בחייהם. בימינו, להיות קירח זו לא בושה.

לראיה לא מעט אנשים מפורסמים בעלי השפעה, אשר יכולים ללא ספק להשתיל שיער או לעבור טיפול להדמיית שיער קל ואפקטיבי להחזרת מראה צעיר ומלא בטחון, בוחרים בכוונה תחילה להישאר עם ראש חלק וחסר דאגות. טיפולים להשבת שיער עלולים לגרום לסיבוכים רבים אם הם נעשים ע"י אדם לא מוסמך או לא מספיק מקצועי בתחום. לכן לא כדאי למהר בעת הבחירה בקליניקה המבצעת של הטיפולים הללו.
השתלות שיער


בתקופה הנוכחית, ישנם פתרונות  יותר אלגנטיים להשבת המראה הצעיר והבטחון. גם אם אתה בוחר ללכת על הליך פחות בטוח כמו השתלת שיער, עדיין קיים סיכוי שתצא עם ראש מלא שיער ובטחון עצמי משופר. אך גם בהשתלות שיער, כמו בכל דבר טוב, ישנם סיכונים רבים, בעיות לא צפויות או צפויות וסיבוכים אפשריים שחשוב להכירם לפני שאתם עושים את הצעד המיוחל.

מקורם של מרבית מהשתלות השיער הוא בטורקיה, ולמרות שישנם שם מטפלים שיודעים מה הם עושים, הרבה ממה שנעשה שם בתחום השתלות השיער לא תמיד מקצועי ובטיחותי כמו שאמור להיות בתחום מהסוג הזה.

לפני ביצוע השתלת שיער, טיפול מאוד יקר אם מתבצע במקום מוכר, מקצועי ומיומן עשוי להגיע לעשרות אלפי שקלים, חשוב מאוד לבדוק האם אתה מועמד טוב להשתלה ולעבור סדרת בדיקות.

בניתוח השתלת שיער, המנתח מחלץ שתלים מהאזור התורם בצידי הראש ובחלקו האחורי כדי להשתיל באזורים המתקרחים בהם אין כבר צמיחת שיער.  מצד אחד השיער בצידי הראש ובחלקו האחורי ממשיך לצמוח במהלך חייך, ולכן אין צורך לדאוג שלא יצמח שיער באזורים אלו, אך מאותם מקומות בהם חילצו את השתלים נשארות צלקות לבנות קטנות ושם לא יצמח שיער לעולם. השיער שכן ממשיך לצמוח כרגיל באזורים הללו יסתיר את אותם הצלקות הקטנות, אך כאשר האזור התורם להשתלה דליל מלכתחילה גם השיער שממשיך לצמוח לא יעזור והדלילות תיחשף.

 

לרוב מטופלי השתלת שיער להם דרגת התקרחות גבוהה, צריכים לעבור יותר מהשתלה אחת כדי להגיע לתוצאה משביעת רצון וצפיפות גבוהה באופן יחסי. ובמקרים בהם האזור התורם להשתלה לא מספיק טוב, חזק וצפוף, ההשלכות עשויות להיות הרסניות, כאלו שילוו אותך לכל חייך. 

החלמה מהשתלת שיער


כל עוד אתה בוחר לעבור את הניתוח במרפאה אחראית ולא מסתכל רק על המחיר, הסיכונים שאתה לוקח הם הגיוניים. השתלות שיער זולות עשויות לעלות לך ביוקר.


להלן מספר סכנות עיקריות בהשתלות שיער זולות

  • זיהום  – זיהום הוא תהליך גופני שנגרם כאשר לכלוך מבחוץ נכנס לרקמות הגוף הריריות או הפנימיות. לעתים, לכלוך זה מכיל חיידקים או וירוסים אשר עלולים להיות מסוכנים, לא רק לך אלא גם לאנשים בסביבתך. זיהומים הם סכנה רצינית, ניתנת למניעה, והדבר הכי חשוב שתצטרך לזכור בהקשר זה הוא לוודא שהמרפאה שבה אתה מתכנן לעבור את ההליך, משתמשים בהיגיינה רפואית נכונה ומקצועית.


  • דימומים וצלקות -  גם זה חלק טבעי מניתוח השתלת שיער. אתה עובר ניתוח, ולכן כדאי להכיר את הסיכונים וההשלכות של מנתח שאינו בקיא בהליך שאתה עומד לעבור. דימומים עלולים להיות מסוכנים, כאשר החתך שנעשה בראשך גדול מדי או נעשה בצורה רשלנית, לדוגמה, במקום אמין, לא אמורות להיות בעיות כאלו, אך כדאי לשאול אם הרופא מכיר את הסיכון והאם חוה בעבר סיבוכים בטיפול שגרמו לבעיות אצל המטופל. צלוק הוא בעיה נפוצה לאחר כל ניתוח באשר הוא. עור הקרקפת לא ישוב להיות לעולם כפי שהיה קודם לכן, ולכן לפעמים המראה המתקבל יהיה שעברת ניתוח כזה או אחר, או שסתם נפצעת. כדאי לשאול את הרופא האם הצלקות ייראו לעין, ומה אפשר לעשות לגביהן, אם בכלל.

 דוגמאות לצלקות מהשתלת שיער בשיטת FUE


  • שתלי עור ושיער שלא מתקבלים  – לעיתים, גם אם המנתח בעל ניסיון עשיר ועושה את עבודתו כשורה, צצות בעיות במהלך ניתוח השתלת שיער. אחת הבעיות שאתה עלול להיתקל בהן היא שהעור שהושתל בכדי לגדל שיער נדחה ע"י הגוף, וכתוצאה מכך השיער לא גדל כשורה. לרוב, דחייה כזו דורשת טיפול נוסף אחרי תקופת החלמה.


  • גדילת שיער לא יפה (פלאגים) או לא תקינה (כיווני צמיחה לא הגיוניים) - גם זו תופעה שעלולה לקרות. כאשר היא מתרחשת, לרוב אפשר לתקן גדילה לא תקינה של שיער באמצעות הליך ניתוחי נוסף. כמובן שכל הליך כזה הוא עוד זמן שתצטרך להסתיר את הניתוח הלא מוצלח ע"י כובעים ותכשירי שיער למיניהם. כמו כן, עוד הליך ניתוחי נוסף הוא לא ענין זול ויש לקחת זאת בחשבון.
סיכום  – השתלת שיער הוא פתרון מצוין להתקרחות למי שמתאים להליך ומעוניין להשיב את השיער לראשו המקריח/המתדלדל, אך יש לקחת בחשבון את הסכנות והסיבוכים האפשריים שיתכנו בהליך מהסוג הזה.  וכמובן אך ורק בבחירת מרפאה בעלת שם (לאו דווקא שם שמנסים לשווק בתכניות טלוויזיה), רופא מיומן ובעל ניסיון וצוות ותיק שיודע את העבודה. 


כל עוד אתה מודע לסיכונים כאשר אתה בוחר מרפאה לניתוח ומבצע מחקר מעמיק,
התהליך עשוי לעבור בשלום ובכך גם ישפר לך את סיכויי הצלחת תוצאות השתלת השיער שלךהדמיית שיער בשיטת מיקרו-פיגמנטציה הינה טיפול להתקרחות יעיל ואסתטי, אשר דורש חיזוק אחת רק אחת לכמה שנים ומותאם אישית ללקוח.

כדאי לבדוק האם הדמיית שיער יכולה להתאים לך לפני שאתה נכנס לחדר הניתוח.

בניית אתרים 2all