טיפול באלופציה באמצעות הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה 
מהי אלופציה?
אם ראית הרבה שיער על הכרית, במברשת או במקלחת, או שמתם לב לכתמים קירחים קטנים ומוזרים במראה, ייתכן שיש לך הפרעה אוטואימונית הנקראת אלפוציה אראטה (alopecia areata). כאשר יש לך מחלה אוטואימונית, המערכת החיסונית שלך תוקפת את הגוף שלך. עם אלפוציה אראטה (alopecia areata), זקיקי השיער מותקפים. זה גורם לשיער לצאת, לעתים קרובות בגושים וגודל של רבע. אם זה נשמע מוכר, יתכן שתצטרך לבדוק את הטיפול באלופציה עם סקאלפ.

תסמיני אלופציה
אם אתה סובל מאלופציה, יתכן שיש לך כמה מהתסמינים הבאים או כולם:

  • נשירת שיער בצורת מטבע מטופחת, בעיקר מקרקפת
  • תחושת גירוד או צריבה באזור לפני נשירת שיער
  • שיער הופך דק יותר ליד הבסיס סביב כתמים קירחים
  • שקעים נקודיים וכתמים לבנים מופיעים בציפורניים
  • ציפורניים מחוספסות
פרקים מסוימים של התקרחות עשויים להימשך מספר חודשים בלבד, וגורמים להתקרחות ולהידלדלות באזורים דביקים למשך זמן קטן. אנשים רבים עם אלופציה יכולים להתאושש מהפרק תוך שנה. עם זאת, פרקים של התקרחות עשויים להופיע שוב בעתיד.

איך ניתן לדעת אם יש לך (alopecia areata)
מרבית הרופאים יכולים לאבחן אלופציה אראטה (alopecia areata) בקלות רבה על ידי בדיקת התסמינים. מכיוון שהתסמינים הם בעיקר חזותיים ודי ישרים, אבחנה מידית אינה נדירה. חלק מהרופאים עשויים לבצע ביופסיה של עור או לבחון שערות תחת מיקרוסקופ כדי לאשר.

כמות נשירת השיער שונה אצל כולם. יש אנשים שמאבדים את זה רק בכמה נקודות. אחרים מפסידים הרבה.

זה נדיר, אבל אנשים מסוימים עשויים לאבד את כל השיער שעל ראשם, כולל ריסים, שיער פנים, גבות ושיער בקרקפת (זה נקרא alopecia areata totalis). ישנם אפילו מקרים שבהם שיער אבוד על כל הגוף (alopecia areata universalis).

כל מקרה של אלופציה אראטה (alopecia areata) הוא שונה. לפעמים, שיער צומח לאחור אך נושר שוב מאוחר יותר. אצל אחרים שיער צומח לתמיד. ישנם חולים שמעולם לא צומח שיערם.הדמיית שיער בשיטת מיקרו-פיגמנטציה  כטיפול באלופציה
בסקאלפ, אנו משתמשים בטכניקת המיקרו-פיגמנטציה  שלנו כדי להסוות את האזור הפגוע בכדי לעזור לכם ולהחזיר את הביטחון העצמי. נשירת שיער מטלאה יכולה להיות הרסנית וקשה להרגיש הכי טוב שלך. מיקרופיגמנטציה של אלופציה היא לרוב הפיתרון הטוב ביותר למי שמחפש לפתור את בעיית נשירת השיער שלהם.

הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה היא טיפול מצוין באובדן שיער כדי להיפטר מאותם כתמים מקריחים ומגעשים ללא תרופות או מלחים קשים. עשויים לקחת שבועות עד חודשים עד שתראה תוצאות בשיטות אלו. SMP, לעומת זאת, מציעה תוצאה אסתטית וקבועה יותר, כמעט באופן מיידי.

אם הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה של אלופציה נראית כמו הפיתרון הנכון עבורך, צור איתנו קשר להתייעצות עוד היום.


בניית אתרים 2all