שגרת הגילוח לאחר טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה

הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה - תחזוקה בשוטף

אלא אם עברת טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה לטובת הוספת צפיפות לשיער ארוך, סביר להניח שתצטרך להסתפר/להתגלח בתדירות גבוהה כדי לשמור על מראה אותנטי. לכל אדם סוג התקרחות שונה, עבור אנשים עם התקרחות גברית או מרחבים גדולים של אזורים קירחים, לוח הזמנים הוא בדרך כלל הדוק; אם השיער הטבעי שלך מתארך מהר מאוד והוא צפוץ וחזק, המראה יתחיל להיראות מזויף. לעומת זאת אנשים בעלי יתרת שיער דלילי וצדי הקרקפת יכולים להמתין מספר ימים בין כל תספורת/גילוח.


ישנן מספר שיטות שונות שתוכלו להשתמש בכדי לשמור על המראה המגולח הזה:

גילוח הראש באמצעות מכונות הגילוח (קרקפת וזקן) נותנות את המראה הטבעי ביותר בשילוב שבין השיער לאיזור המטופל בהדמיית שיער


מכונת גילוח חשמלית (לקרקפת) 
                           
מכונת גילוח Skull Shaver Bald Eagle Smart (מומלץ!) - חמישה ראשים בסגנון סיבוב צורת מכונת גילוח זו מועילה גם לגברים שרוצים לגלח את ראשם. יש לו עיצוב פטנט ייחודי שיאפשר הגעה קלה לחלק האחורי של הראש. קוצר גוף המכשיר יקל על ביצוע הגילוח בעת תפיסתו, ויפחית את הסיכוי שתפיל אותו. לא רק שמכונת גילוח זו פשוטה לשימוש, אלא שהיא גם יכולה לסלק את הבלגן של גילוח הראש.

חותכי הראש הסיבוביים שנבנו בתוך מכונת גילוח זו יסובבו כל אחד בתנועה סיבובית. הם מספקים גילוח מהיר וצמוד, ומצמצמים את מאמץ הגילוח. כל אחד מחמשת הראשים נע בנפרד, והוא דק במיוחד. ראש הגילוח רחב וגדול לקיצור זמן הגילוח. כאשר אדם מתגלח, הוא לא יחווה שום חתכים, חתכים, שריטות או כוויות.  שיטה מומלצת מאוד לשיגרת הגילוח של הקרקפת לאחר טיפול הדמיית שיער.
מכונת גילוח חשמלית (זקן)


מכונת גילוח לזקן  (מומלץ!) -  בנוייה להתמודד באופן יומ-יומי עם זקיקי שיער זקן חזקים, עבים וקשים לגילוח. מכשירי פיליפס חזקים מאוד ובקלות יכולים לבצע את עבודת הגילוח גם על זקיקי שיער הקרקפת (עדינים יותר) ולהחזיק שנים. שיטה מומלצת מאוד לשיגרת הגילוח של הקרקפת לאחר טיפול הדמיית שיער.

מכונת תספורתאנשים רבים שעברו טיפל הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה ממשיכים להסתפר באמצעות מכונת התספורת שלהם על דרגה אפס (על הסכין של המכונה).
מכונות תספורת מסויימות מבצעות גילוח מאוד קרב לעור, אך לא קרוב כמו מכונות הגילוח לקרקפת ולזקן. בנוסף יש לקחת בחבון גם את הלכלוך בעת יצוץ השיער.
טיפול הדמיית שיער מתמזג יפה מאוד גם בסוג תספורת כזאת.

גילוח רטוב (עם סכין גילוח)
לאנשים שאוהבים לבצע גילוח זקן רטוב עם סכין, יכולים להמשיך את הגילוח גם לאיזור הקרקפת המטופל, לעיתים בגילוח כזה האיזור המטופל יהיה מעו כהה יותר מצדי הראש שכן הגילוח מאוד קרוב לקרקפת ובד"כ תישאר צללית יותר בהירה. בעוד שהאיזור המטופל לעיתים תוכנן להתמזג עם כהות גבוהה יותר בצידי הקרקפת.


הדמיית שיער לפני ואחרי


לסיכום 

בעוד שהדיעה הרווחות בעולם היא שמכונות הגילוח החשמליות עושות את העבודה בצורה האפקטיבית ביותר והטיפול מתמזג באופן חלק ובלתי נראה עם השיער הקיים, אפשר בהחלט לתחזק את טיפול הדמיית השיער באמצעות כל השיטות השונות.

אם טרם עברת טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה , צור איתנו קשר עוד היום עם המומחים שלנו ב- סקאלפ שיש להם ניסיון של שנים ועברו את התהליך בעצמם.
ניתן להתקשר אלינו ישירות לטלפון מספר 8937* .
בניית אתרים 2all