מי אנחנו


אודות סקאלפ

סקאלפ ישראל הוקמה עם החזון להמציא מחדש את האופן בו אנשים מטפלים בנשירת שיער. מטרתנו היא לשפר את חייהם של כמה שיותר אנשים על ידי הצעת מגוון נרחב של אפשרויות טיפול העונות על הצרכים המגוונים של לקוחותינו. 

קליניקת סקאלפ מבוססת על השאיפה לספק תוצאות טיפולי הדמיית שיער בשיטת מיקרו-פיגמנטציה בסטנדרט הגבוה בתעשייה,  לטיפול אישי להתקרחות שאינו פולשני. 

אנו מאמינים שרק בגלל שאתה מאבד את השיער שלך זה לא אומר שזה צריך לשנות את מי שאתה ו- או איך אתה מרגיש. 

בסקאלפ ישראל, ביססנו את המוניטין שלנו כקליניקה המובילה בישראל להדמיית שיער בשיטת מיקרו-פיגמנטציה. באמצעות השירות הטוב ביותר, התוצאות הטבעיות ביותר והעובדה שאנחנו תמיד עושים יותר בשביל לקוחותינו.

לקוחות מגיעים מכל רחבי ישראל כדי לקבל טיפול בקליניקת סקאלפ. יש לנו תשוקה לעזור לאחרים ולהחזיר להם את הביטחון.
אנו שואפים להציע שירות ללא פשרות, המועבר על ידי הצוות הטוב ביותר בתחום.


מייסד סקאלפ


סקאלפ הוקמה על ידי אורי אנג'ל העוסק בתעשיית המיקרופיגמנטציה מזה מספר שנים. אורי עצמו סבל מאובדן שיער בגיל צעיר ולכן הוא יכול להזדהות באופן אישי עם כל אחד מהלקוחות שלנו ברמה האישית.

לאחר מספר שנים של מחקר פתרונות לנשירת שיער והתקרחות בבריטניה ובעולם ומתוך ההבנה שלא כולם מועמדים טובים להשתלות שיער, הוא בחר לקבל את הטיפול המדהים ומשנה החיים - הדמיית שיער בשיטת מיקרו-פיגמנטציה. לאחר שהבין עד כמה הטיפול הדמיית השיער יכול לשפר את חייו, אורי נכנס להכשרה נרחבת ומקיפה בקליניקות ברמה עולמית בתחום המיקרו-פיגמנטציה, ועבד לצד כמה ממומחי ה- SMP המובילים בעולם ומתרגלים בתחום האסתטיקה המתקדמים מרחוב הארלי לונדון, מנצ'סטר ובירמינגהם בבריטניה.

אורי הוא טכנאי מיקרו-פיגמנטציה מומחה ,מיומן במיוחד המציע תוצאות ברמה עולמית ללקוחות הסובלים מכל סוג של נשירת שיער. הוא עזר ועוזר ללקוחות להתגבר על חוסר הביטחון שנגרם בגלל נשירת שיער אחת ולתמיד.


  "מדובר בטיפול מדהים משנה חיים, הפתרון להתקרחות האפקטיבי והפופולרי ביותר כיום בעולם.
התוצאות המיידיות משכיחות מהר מאוד את ההתעסקות בנשירת השיער וההתקרחות,
אני מהווה דוגמה אישית ושמח לעזור לאחרים שמתמודדים עם בעיית ההתקרחות
ומחפשים פתרון אפקטיבי ומשתלם "נסיון אישי של אורי 


"נשירת שיער יכולה להיות נושא רגיש עבור אנשים רבים הסובלים ממנה. לאחר שסבלתי בעצמי מבעיית נשירת שיער והתקרחות, אני יכול להבין להתייחס לחלוטין לכל אחד ואחת מהלקוחות שלי. "

"פעם הייתי הבחור ההוא שחבש כובע כשאני לא ממש רוצה, הייתי עושה כל מה שיכולתי כדי להסוות את נשירת השיער שלי. ניסיתי גם טיפולים שונים שלא עבדו. אבל מאז שעברתי את טיפול הדמיית השיער בשיטת מיקרו-פיגמנטציה שלי, ההתעסקות בנשירת השיער פסקה לחלוטין והימים ההם מאחוריי! "

"אני פרפקציוניסט בכל הקשור לביצוע טיפולי הדמיית שיער ואין יותר כיף וסיפוק לראות את החיוך על פני הלקוחות שלנו לאחר שהם עוברים את הטיפול והשינוי שזה נותן להם בחיים. אני אוהב לעבוד עם הלקוחות שלי על בסיס אחד על מנת להשיג הבנה מלאה של הצרכים והציפיות שלהם. אני מכבד את רצונותיהם ואת שיקול דעת  הלקוחות שלנו ואני מקפיד על שירות ברמה הגבוהה ביותר עם כל לקוחותינו ישירות מהקשר הראשון ועד התוצאה הסופית."

לפרטים נוספים צור קשר ישיר 8937* או השאר פרטים ונחזור אליך לתיאום פגישת ייעוץ חינם.

קביעת פגישת ייעוץ חינם 

  לראות תוצאות באופן אישי       לפגוש את המומחים       לקבל תשובות על כל השאלות 

  לקבל הדמיה וירטואלית של קו השיער שלך
בניית אתרים 2all