האם טיפול הדמיית שיער מתאים לי?

הדמיית זקיקי שיער 

לאחרונה גילית את טיפול הדמיית זקיקי שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה   ואתה תוהה האם הטיפול הזה יכול לעבוד בשבילך או לא. תשובה מפושטת היא לומר כי הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה יכולה לעבוד עבור כל אחד, למעט קומץ מקרים מיוחדים.4 שאלות העיקריות שיש לשאול כאשר שוקלים לעבור  טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה:

1. מה היחס שלך להתקרחות?

בסקאלפ ישראל אנו רואים מאות לקוחות בשנה. כל אדם בא אלינו מסיבות שונות, אך כולם חולקים דבר אחד במשותף - אף אחד מהם לא שמח במיוחד לאבד את שיערו.
כדי להכניס את זה לקונטקסט, ישנן דרגות שונות של חוסר אושר עם המצב.

עבור חלק, ההתקרחות גרמה להם לחרדות, ולא היו מסוגלים להתרועע בביטחון ורבים נעשים נסוגים ומבודדים.

אם נשירת שיער באמת מורידה אותך, אנחנו מבטיחים, הצוות שלנו יכול לעזור להחזיר לך את הביטחון העצמי ותחזור להרגיש טוב עם עצמך שוב. אנו רואים את השינוי הזה אצל אנשים כל יום, וזו הסיבה שאנחנו עושים את מה שאנחנו עושים בתשוקה כזו. למעשה, כל טכנאי הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה שלנו חוו נשירת שיער בעצמם ויכולים להזדהות איתך.

בקצה השני של הספקטרום אנו רואים חבר'ה שלא כל כך מוטרדים מאובדן השיער, אבל זה קצת מפריע להם.  הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה  דומה לראש מגולח או קצוץ, מה שהופך את זה לאופציה קלה עבור אותם בחורים. אם זה מפריע לך, מספיק לחפש פתרונות, אנו נקל עליך לשפר את המראה ולחזור לחיי היומיום שלך.

2. איזה תחזוקה נדרשת?

לעומת פתרונות מסורתיים,  הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה  דורשת מעט תחזוקה - ראה שגרת הגילוח לאחר טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה .
עם זאת, ישנם כמה דברים שאתה צריך לעשות:

  • שמור על תספורת קצוצה. חבר'ה בדרך כלל מתגלחים או מסתפרים כל כמה ימים כדי לשמור על מיזוג חלק ובלתי מורגש עם השיער הקיים והמראה טבעי.
  • בימי הקיץ ,השתמש בקרם הגנה או חבוש כובע תחת השמש. לא זו בלבד שמנהג טוב זה ממילא, אלא שהוא גם יאריך את הזמן הנדרש בין טיפולי הרענון.

3. האם אתה שמח לשמור על הסגנון שלך לטווח הארוך?

רוב הפתרונות לאובדן שיער מנסים לעזור לך לשמור על השיער שנותר לך. תרופות מרשם כמו מינוקסידיל (רוגאין) ופינסטרייד (פרופסיה).
עם זאת, תרופות אלו קיימות כבר 20-30 שנה, אינן עובדות עבור כולם ומגיעות עם כמה תופעות לוואי לא נעימות.

הדמיית זקיקי שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה שונה. אנחנו לא מנסים לשמור או לגדל את השיער שלך - אלא אנחנו רוצים לתת לחבר'ה את המראה והסגנון של ראש מלא בשיער מגולח.  הדמיית זקיקי שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה היא הליך קבוע למחצה שעובד בצורה הטובה ביותר כאשר שיער ראשך שנותר מגולח/קצוץ. אז תצטרך לשמור על עיצוב זה בצורה ארוכת טווח.

המשמעות היא שאם עדיין יש לך שיער, לא תוכל לעצב אותו בדרך אחרת. עבור מרבית החבר'ה, זו אינה בעיה מכיוון שהם ממילא כבר רגילים במשך שנים לגלח את הראש. לפעמים אנשים יגידו לחבר'ה שעברו את הטיפול, "האם חשבתם אי פעם לגדל את השיער?" סמוך עלינו שזה קורה!4. האם אתה מוכן לשדרוג?

אחד השינויים המתגמלים ביותר שאנו רואים אצל לקוחותינו הוא כיצד הם משתנים כאנשים לאחר הטיפולים שלהם. מדהים כמה מהר הביטחון שלהם חוזר, ומהר מאוד הם מתחילים לשנות דפוסי התנהגות ביומ-יום. הם הולכים קצת יותר גבוה וזקוף, הם מתלבשים יותר טוב, או שהם מתחילים להתאמן. חבר'ה בעלי עודף משקל כבר מתכננים את הדיאטה כמשימת טיפוח ובריאות הבאה לאחר טיפול הדמיית השיער.

זה לא נדיר למעשה שלקוחותינו מבצעים שינויים ושיפורים משמעותיים בחייהם בחודשים שלאחר הטיפול. בין אם זה אומר לצאת שוב, לצאת יותר, למצוא עבודה טובה יותר, או פשוט לזרוק את כל הכובעים הישנים שלהם - יהיה אשר יהיה השיפור הזה, מההבדל שאנחנו רואים קשה להתעלם.

אז האם הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה תעבוד עבורכם ? ובכן, זה תלוי בעיקר… בך.

מחפש מידע נוסף על  הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה ? דבר עם הצוות שלנו ו קבע פגישת ייעוץ לדון בהליך ביתר פירוט.
בניית אתרים 2all