קעקוע שיער | הדמיית זקיקי שיער לגברים

כיצד בנוי הליך טיפול הדמיית זקיקי שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה
אם גילית לאחרונה את הפתרון האפקטיבי להתקרחות  ומשנה החיים - הדמיית שיער  / קעקוע שיער / הדמיית זקיקי שיער לגברים 
ורוצה להבין יותר על התהליך ואיך הכל עובד, הגעת למקום הנכון!

כקליניקה המובילה בישראל לטיפולי הדמיית זקיקי שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה, בסקאלפ פגשנו וביצענו טיפולים בסוגים שונים של לקוחות.
לכל אדם שעובר בקליניקה שלנו יש מערך שונה של שאלות, דרישות וציפיות מהטיפול, בין השאר תלוי במחקר שעשה כבר וכיצד פירש את ממצאיו.

אנו מסתכלים על תהליך טיפול הדמיית זקיקי שיער מתחילתו ועד סופו ומסבירים למה הלקוח יכול לצפות מהנסיון שלו עם סקאלפ.Healed Result
שלב 1: מה לחפש כשעושים מחקר לבדיקת קליניקה המבצעת טיפולי הדמיית זקיקי שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה

הדמיית זקיקי שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה היא תהליך טיפולי מאוד מיוחד הדורש רמת מיומנות משמעותית לביצוע ביעילות.
זה לא סוג הטיפול שצריך לבקש ממכוני הקעקועים המקומיים שלך, מעצבי שיער או מחברה שאין לה תיק לקוחות סביר.

צפה בגלריית התמונות ותוצאות הטיפולים שלהם.

  • בדוק עד כמה תוצאותיהם מציאותיות ובלתי מורגשות?
  • האם הם עקביים? 
  • האם מתרחשות תחבולות פוטושופ או תאורה?
  • שאל היכן עברו את הכשרתם המקצועית, כמה זמן הם התאמנו והוכשרו בטיפולי הדמיית זקיקי שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה, וכמה טיפולים הם ביצעו בפועל. 
    וודא שניתן לאמת את המידע שהם מספקים.
שלב 2: פגישת ייעוץ

כל קליניקה בעלת מוניטין צריכה להציע פגישת ייעוץ. ב- סקאלפ אנו מקיימים פגישת ייעוץ ללא עלות באופן אישי. אך  אם הזמן או המרחק מקשים על עצירתך להתייעצות אישית,  אנחנו מאפשרים לקיים  לקיים את ההתייעצות בטלפון, בווידיאו צ'אט או אפילו באמצעות דואר אלקטרוני או מסנג'ר. 
באפשרותך להעביר לנו מספר תמונות ברורות של הקרקפת שלך ונציג מצוות סקאלפ יצור איתך קשר,  תוכל ליצור איתנו קשר ישיר בטלפון  8 937* .

במידה והזמן או המרחק מקשים עליך להגיע לפגישת הייעוץ וברצונך לקבל הדמייה וירטואלית של קו השיער שלך, ניתן לשלוח תמונה בהתאם לדרישת הקליניקה ונכין עבורך את ההדמייה. ספר לנו איזה קו שיער מצא חן בעיניך - שבור, מזוגזג, רך, מודגש וכו ונתאים זאת להעדפותיך.

הכן את השאלות שלך מראש, וודא שאתה מקבל תשובות מקיפות לכולן. טכנאי מיקרופיגמנטציה מנוסים צריכים להיות מסוגלים ומוכנים להתמודד עם כל שאלה שתעמיד בפניהם.

שלב 3: קביעת לוח זמנים - סדרת טיפולים

אנו קובעים 2-3 פגישות טיפול מראש, בהתאם לדרישות האישיות שלך. כל מפגש נמשך בממוצע כ 4-6 שעות. הטיפול השני בסדרת הטיפולים מתוזמן להפרש של שבוע לפחות לאחר הטיפול הראשון. הטיפול השלישי בסדרת הטיפולים, מתבצע כחודש לפחות לאחר הטיפול השני. כמו תמיד, אנו נעשה כמיטב יכולתנו כדי לעבוד סביב הזמינות שלך.

שלב 4: טיפול ראשון

טיפול ראשון בקליניקת סקאלפ משמש להנחת 'בסיס' של שכפול הזקיקים. אנו עובדים איתך כדי ליצור קו שיער מושלם התואם את מבנה וצורת הקרקפת שלך,
לדון באיזה סגנון אתה מחפש והטיפול מתחיל.

כשתעזוב את הקליניקה שלנו לאחר הטיפול הראשון שלך, תראה הבדל מיידי. אך כמה ימים לאחר מכן, אתה תבחין במידת דעיכה לאחר הטיפול הראשון, שהוא נורמלי לחלוטין. אנו זקוקים לטיפולים השני והשלישי בכדי להשלים את המראה של ראש מלא בשיער מגולח/קצוץ.1st session healed result
אנו נספק לך הנחיות ודגשים לאחר טיפול - הוראות לפני ואחרי שתצטרך לבצע עד שנראה אותך שוב לטיפול השני שלך, כעבור שבעה ימים לאחר מכן.

שלב 5: טיפולים שני ושלישי

במהלך שני הטיפולים הללו, אנו מגדילים ומשכפלים באופן דרמטי את צפיפות הזקיקים - פיגמנטים שלך כדי ליצור מראה של מלאות ומיגור כל סימן לאובדן שיער.
אנו משקיעים זמן רב במיזוג האזור המטופל בפיגמנטציה עם השיער האמיתי שלך לרמת גימור חלק לחלוטין ובלתי מורגש. כמו כן ממשיכים לבצע התאמות קלות לקו השיער גם בפגישה זו.בהתאם להתקדמות שלך, אנו נעשה אחת מהפעולות הבאות:
  • קביעת פגישת ביקורת לטיפול כחודש לאחר הטיפול השלישי.
  • קביעת טיפול רביעי  במידת הצורך.


אם יש צורך ב טיפול רביעי , זה בדרך כלל מכיוון ששיעור שמירת הפיגמנט שלך השתנה ואנחנו עדיין צריכים למלא כמה אזורים בראש.
זו גם הזדמנות לבצע התאמות בקו שיער במידה ויש צורך בכך.שלב 6: הנחיות ומעקב לאחר סדרת הטיפולים

אנו נספק לך הנחיות טיפול מקדימות וארוכות טווח לאחר הטיפול, על מנת שהטיפול שלך ייראה במיטבו.
אם תרצה שנבצע סקירה אישית או מבוססת תמונות של הטיפול שלך בכל עת בעתיד, כמובן, אנו שמחים לעשות זאת.

לא תצטרך להיכנס לנתק במשך 3-5 שנים. עם זאת, אם תרצה להגיע מוקדם יותר אל תהסס ליצור איתנו קשר ישיר בשיחה או דוא"ל בכל עת.

כל לקוח שונה ויש לו דרישות אינדיבידואליות במיוחד, אך אנו מקווים כי סקירה כללית זו ענתה על כמה מהשאלות שלך לגבי אופן הליך טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה אצלנו בסקאלפ.

אם יש לך שאלות נוספות, אל תהסס לפנות לצוות שלנו.
בניית אתרים 2all