טיפול בצלקות


נשירת שיער יכולה להשפיע על כל אחד ללא קשר לגיל, מין או גנטיקה. עבור חלק, נשירת שיער היא תוצאה של אירוע טראומטי, מצב רפואי כמו הפרעה אוטואימונית או שימוש בתרופה ספציפית. עבור אחרים, נשירת שיער או דילול שיער הם פשוט התרחשות גנטית ללא הסבר אחר. ללא קשר לסיבה לכך, אנשים רבים החווים נשירת שיער מוצאים עצמם מתמודדים עם רגשות דומים של חרדה, מודעות עצמית ואובדן ביטחון עצמי הקשורים למראה שלהם. עבור אלה שצריכים לכסות צלקות על ראשם, הדמיית שיער בשיטת מיקרו-פיגמנטציה היא שיטה נהדרת וחסכונית.


מסיבה זו, זה נפוץ ביותר עבור אנשים אשר חווים נשירת שיער בלתי הפיכה לנסות להסוות אזורים של שיער דליל, או לעבור פרוצדורות יותר פולשניות לנסות לגדל שיער מחדש באזורים שבהם שיער אבד. רבים מאותם אנשים עוברים פרוצדורות להשתלות שיער שונות על מנת לנסות ולהעביר שורשי שיער חזקים (איזור תורם) לחלקים מהקרקפת בהם לא קיימת יותר צמיחת השיער (איזור מושתל). בעוד שמטופלי השתלות שיער יחוו צמיחה מחודשת של שיער, המציאות המצערת היא שרבים גם יחוו צלקות משמעותיות ונראות לעין כתוצאה מהפרוצדורה.

ב- סקאלפ אנו יודעים כמה קשה ומייאש יכול להיות חוויה של צלקות גלויות לאחר שעברנו הליך רפואי שנועד להסיט את תשומת הלב מאיבוד השיער שלכם. למרבה המזל, אנו יודעים גם כי קיים פתרון מצויין עבור הצלקות הללו. על ידי טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרו-פיגמנטציה, תוכלו להסוות ביעילות את הצלקות שהותירו אחריהן בהליך השתלת שיער וליצור מראה של ראש שיער מלא ועבה יותר.
הצטלקות בעקבות השתלת שיער
לרוע המזל, בין אם אדם מקבל השתלת שיער בשיטת FUT - כריתת רצועות או בשיטת FUE - מיצוי יחידות זקיק, ישנה אפשרות ממשית מאוד שתשאר צלקת משמעותית ומורגשת. הופעת הצטלקות אינה משקפת כלל את יכולותיו של הרופא המבצע את הליך השתלת השיער. במקום זאת, הופעתן של צלקות היא סיכון נפוץ מאוד, טבעי ומוערך הטמון בשני הליכי השתלת השיער המוזכרים במאמר זהבניית אתרים 2all