למה סקאלפ?

למה סקאלפ?

שירות מהשורה הראשונה והתשוקה שלנו לשנות חיים!

סקאלפ הוקמה מתוך התשוקה לשנות את חייהם של אנשים לטובה. אנחנו לא מאמינים בשיחות מכירות דחופות או לוחצים את הלקוחות שלנו בתהליך הטיפול שלהם, מה שאנו מאמינים בו זה לעבור את הקילומטר הנוסף הזה כדי להציע תוצאות מהשורה הראשונה ולהעלות חיוך על הפנים.

אנו יודעים שנשירת שיער הוא נושא רגיש לסובלים ממנו ומשהו שתרצו לשים מאחוריכם אחת ולתמיד וזו הסיבה שהטכנאים שלנו עברו אימונים נרחבים וממשיכים לעבור אימוני רענון במיקרופיגמנטציה כך שאנחנו תמיד בחזית הענף שלנו. זה מבטיח שתקבל את החוויה החיובית שהיית מצפה לה.

מה שתמצאו בסקאלפ הוא הנוסחה המנצחת של המקצועיות שלנו עם גישה אישית משולבת, אווירה רגועה וידידותית, שוכנת בסביבה קלינית מודרנית בה הטכנאים שלנו לוקחים את הזמן כדי להבטיח שלקוחותינו ירגישו בנוח.

למרות שלקוחות מסוימים מעוניינים להיכנס ישר לטיפול שלהם וזה בסדר גמור, לא יוצא דופן למצוא את הטכנאים והלקוחות שלנו משוחחים עם קפה לפני תחילת הטיפול.

אנו חשים כי סוג השירות שאנו מציעים הוא הרבה יותר מאשר סתם קליניקת טיפול לנשירת שיער. זה החיוך על פני הלקוח לאחר קבלת הטיפול, זה הקשר שנוצר בין לקוח לטכנאי, אלה ההודעות החיוביות של הלקוחות (והקרובים שלהם) המספרים לנו על השינוי לטובה כתוצאה מהטיפול.

הלקוחות שלנו הופכים לחברים - יותר מלקוחות, הם נשארים בקשר ומספרים לנו כמה הם מרגישים נהדר וכמה הטיפול שינה את חייהם לטובה.
בניית אתרים 2all