מיקרופיגמנטציה לשיער

מהי הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה?

הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה כשמה כן היא – הדמייה של שיער – זקיקי שיער. מדובר בטיפול מדהים משנה חיים שבמהלכו נעשה שימוש בפיגמנטים טבעיים על הקרקפת כדי לדמות את ההופעה הטבעית של זקיקי שיער אמתיים בהתאם למידת ההתקרחות ולמראה הרצוי.

התקרחות היא תופעה שכיחה אצל גברים. כ-80% מהגברים עד גיל 40 סובלים מדרגות שונות של התקרחות המאופיינת לרוב בנסיגה של קו השיער הקדמי וירידה בצפיפות השיער באזור הקדקוד והצדעיים.

שני גורמים עיקריים להתקרחות אצל גברים: נטייה משפחתית או גנטית וגורמים הורמונליים. אנחנו יודעים שהתקרחות קשורה להורמונים כיוון שגברים לא מאבדים שיער באופן משמעותי לפני גיל ההתבגרות.

התקרחות עלולה לגרום לדימוי עצמי נמוך ולביטחון עצמי ירוד, בעיקר בקרב גברים צעירים. ישנם מקרים בהם סובלים מהתקרחות זמנית, לרוב כתוצאה מתופעות לוואי של תרופות או מטיפולים נגד סרטן.

קיימים מספר טיפולים שניתן לעשות, אך בחלק מהמקרים, הרבה מהם יקרים יותר ויעילים פחות מהדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה. חלק מהטיפולים אף מלווים בסיכונים ובתופעות לוואי קשות. הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה היא פתרון לא פולשני, ללא סיכונים וסיבוכים אפשריים.

כבמרבית מהטיפולים המוצעים בתעשיית נשירת השיער, גם הליך של טיפול הדמיית שיער יתחיל בפגישת ייעוץ ראשונית בה מתבצע אבחון של קרקפת המטופל ע"י טכנאי מיקרופיגמנטציה מימון, בעל הכשרה וניסיון.

בפגישת הייעוץ מתקבלות תשובות לכל שאלות המטופל וכן מוצגות תוצאות טיפולים של לקוחות קודמים.

כמו כן, מוסבר באופן מעמיק על כל ההליך, השלבים ולמה יש לצפות לאחר כל סשן טיפול.

היתרון בטיפול הדמיית שיער הוא, שהאמן שמדמה לך את השיער אינו נתון למגבלות של הרבה טיפולים אחרים. ההליך עצמו לא מסוכן, בחלק ניכר מהמקרים הוא אף יצירתי, יעיל ואפקטיבי הרבה יותר משיטות אחרות להשבת שיער.

הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה יוצרת אשליה של שיער עבה יותר ומלא יותר. באמצעות השיטה הנפלאה, ניתן להחזיר אפילו ראש קירח לגמרי למראה של ראש מלא בשיער מגולח, טבעי, מושך ומשכנע. כמו כן, ניתן להשתמש בהדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה כדי להוסיף צפיפות לאזורים דלילים כמו גם לאחר השתלות שיער ללא צפיפות מספקת.

יישום נוסף מצויין עובר אלו הסובלים מאלופציה אראטה, באמצעות הטיפול ניתן לכסות את כל האיזורים הקרחים ולהשיג תוצאות מצויינות, כיסוי צלקות מכל סוג לרבות צלקות מהשתלות שיער מסוג FUE ו – FUT וכן לכל צורות אחרות של נשירת שיער.

ישנם מספר גורמים שקובעים את הצלחת טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה. הגורם החשוב ביותר הוא קו השיער.

למרות שיש אנשים שמעדיפים מראה 'מודגש' וקו שיער נמוך, במיוחד לקוחות צעירים יותר או כאלה ממוצא אסייתי או אפריקני אמריקני, עבור רוב האנשים המטרה היא רמה גבוהה של ריאליזם בתוצאת הטיפול שלהם. ליצור אשליה של קו שיער שהוא מספיק משכנע כדי שהמראה החדש שלך יראה טבעי. עוד על סגנונות של קווי שיער.

 • הליך לא פולשני וללא סיכונים – בשיטות כגון השתלות שיער, רוב השיער המושתל נושר בחודשים הראשונים, ולוקח לו שנה לצמוח בחזרה בצפיפות הרצויה. בדרגות התקרחות גבוהות זה כלל לא קורה והצפיפות רחוקה מלהיות משביעת רצון. ולכן צריך לעבור ניתוח נוסף להשתלת שיער כדי להגיע לצפיפות הרצויה, שאינו רק יקר, אלא גם כרוך בצלקות בכל אחת משיטת להשתלת שיער (fut ו – fue) ולא מעט סיכונים ותופעות הלוואי המאופיינות לניתוחים מכל סוג – לאו דווקא השתלת שיער.
 • ריפוי מהיר – היות והליך הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה אינו פולשני או כירורגי, זמן הריפוי מוגבל למספר ימים בלבד. למעשה, רוב האנשים שבוחרים בהליך זה חוזרים לעבוד ברופן מיידי ומלבד מעט אדמומיות מהטיפול הכל רגיל ואין כל כאב או תופעות לוואי לאחר הפרוצדורה. אין תלבושות שיש לשנות, או תפרים לדאוג להם. אם זאת, כמובן שיש להקפיד על הוראות לפני ואחרי כל סשן בהליך על מנת למקסם את קליטת הפיגמנטציה בקרקפת.
 • תוצאות מהירות יותר – בעוד שבטיפולים כמו השתלות שיער התוצאות בהכרח איטיות מאוד (בין חצי שנה לשנתיים, אם יש צורך ביותר מהשתלה אחרת), התוצאות מהטיפול או שניים של הדמיית שיער מחכות לך ביציאה מהמקום. למחמאות ייקח גג כמה ימים להגיע.
 • עלות נמוכה יותר – בממוצע, הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה היא הרבה יותר ידידותית לתקציב מאשר השתלת שיער ובטח מאשר כל פתרונות הדבקת יחידות השיער, והמאפשרת לאנשים הסובלים מהתקרחות ונשירת שיער לקבל טיפול אפקטיבי מבלי לשבור את חשבון הבנק. עוד על מחירי טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה.
 • מינימום התעסקות – הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה מתאימה כמו כפפה ליד לאותם גברים שכבר רגילים לגלח את ראשם או בגלל שכבר בקושי נותר להם שיער בחלק העליון של הקרקפת או שפשוט אוהבים את המראה הקצוץ/מגולח. כל שנותר לעשות לאחר השלמת הליך הטיפול הוא פשוט להמשיך לגלח את הראש אחת לכמה ימים.

הליך הטיפול על קצה המזלג

הליך טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה בנוי מ 3 או 4 מפגשים כדי להגיע לגוון הפיגמנט המדויק ולהדגשתו והשלמת קו השיער. בהתאם לדפוס השיער שלך, האמן/טכנאי מיקרופיגמנטציה המטפל בך, יוכל ליצור תבנית על ראשך, ולמלא אותה בזקיקי מיקרופיגמנטציה נוספים ככל שצריך בכדי להגיע למראה הטבעי ביותר האפשרי.

לא ייראו קרחות ודלילות ובטח שלא תיאלץ לעבור טיפולים נוספים בגלל טעות כזו או אחרת, מה שבהחלט עלול לקרות בניתוח השתלת שיער. הטיפול מחזיק שנים לפני שנדרש טיפול לחידוש ורענון.

טיפול זה מבוצע ע"י טכנאי מיקרופיגמנטציה מוסמך בקליניקה מוסמכת באמצעות מכשור וציוד מתקדם , במטרה למצוא בדיוק את אותן הנקודות שבהן השיער דליל או דק ולא מודגש מספיק, ועל כך זהו טיפול שמותאם אישית ללקוח הרבה יותר מטיפולים אחרים.

מהו המרווח הנדרש בין הטיפולים?

ככלל, לוח הזמנים של טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה בסקאלפ נראה בערך כך:

משך זמן טיפול ממוצע (תלוי בהיקף ההתקרחות וגודל קרקפת המטופל).

פגישת ייעוץ ראשונית וקבלת הדמייה וירטואלית ללא עלות וללא התחייבות.

 • טיפול ראשון – משך זמן ממוצע – בין 3-5 שעות מתבצעת בניית תשתית הטיפול ועיצוב קו השיער הראשוני.
 • טיפול שני – (כשבוע לאחר הטיפול הראשון) – משך זמן ממוצע – בין 4-6 שעות. יישום שכבה חדשה של פיגמנטציה על הקרקפת וצפיפות הטיפול למקסימום.
 • טיפול שלישי – (כשלושה עד חמישה שבועות לאחר הטיפול השני) – משך זמן ממוצע – בין 3-5 שעות. ביצוע דיוקים לתוצאה מושלמת של הגוון,הצפיפות, כהות וקו השיער.
 • טיפול רביעי – בחלק גדול מהמקרים, יידרש טיפול רביעי באותה תבנית של הטיפול השלישי.

לתיאום פגישת ייעוץ (ללא עלות)

 • המטפלים עברו את הטיפול בעצמם, כך שתוכל להתרשם מהטיפול מקרוב.
 • נדבר אתך על התהליך ושלביו ונענה על כל השאלות שלך.
 • תראה תמונות "לפני ואחרי" של תוצאות שהשגנו ללקוחות קודמים.
 • נדגים לך בעזרת טוש שעווה לבן את קו השיער שלך לטיפול.
 • נדון במחיר ונסכם אותו.

לפרטים נוספים צור קשר ישיר 8937* או השאר פרטים 

ונחזור אליך לתיאום פגישת ייעוץ חינם.

בחר ניסיון. בחר איכות. בחר סקאלפ

מגדל B.S.R 4 מצדה 7, בני ברק.

☎ 8937*

מיקרופיגמנטציה לשיער - סקאלפ ישראל

היום כבר ידוע שהתקרחות אינה שייכת רק לגילאים מתקדמים. על פי בדיקות שנעשו, אצל אחד מתוך ארבעה ההתקרחות מתחילה כבר בגילאי העשרים. במיוחד בגילאים כ"כ צעירים ההתקרחות אינה משתלבת ואינה מתאימה דווקא בזמן שאדם בונה את עצמו הן מבחינה זוגית ואישית והן מבחינה מקצועית. התקרחות, במיוחד בגילאים אלה, גורמת לירידה בביטחון העצמי ויש לכך השפעה על כל תחומי החיים. כדי לטשטש את ההתקרחות, רבים בוחרים לגלח את שיערם, אך פתרון זה אינו אידיאלי כי נראה הבדל ברור בין אזור מקריח או מדולדל לבין אזור של שיער מלא. מיקרופיגמנטציה לשיער נותנת מענה לכך ומחזירה את מראה השיער המגולח של שיער מלא וטבעי.
לחץ כאן

כל היתרונות של מיקרופיגמנטציה לשיער

מיקרופיגמנטציה לשיער היא שיטה המשלבת בין פשטות ומהירות הטיפול לבין תוצאות מצוינות המחזיקות לאורך זמן. לכן זהו טיפול אידיאלי לאוהבי המראה המגולח שרוצים להחזיר את המראה המגולח כפי שהיה להם לפני שהחלה נשירת השיער וההתקרחות. זהו טיפול שאינו פולשני אלא חיצוני בו נעשה מילוי של זקיקי שיער מדומים באמצעות חומר העשוי פיגמנטים מיוחדים. החומר הוא עמיד ולכן מחזיק למשך זמן רב, לרוב בין שנתיים לארבע שנים במראה הרענן, ולאחר תקופה זו מומלץ לעשות חידוש אם ישנה דהייה. לטיפול אין תופעות לוואי או סיבוכים ואפילו להיפך, הוא נותן מענה בסיבוכים של השתלת שיער כמו צלקות שלא היו אמורות להיות.
לחץ כאן

לעבור את הטיפול רק במקום המתמחה בתחום

טיפול מיקרופיגמנטציה לשיער הוא אמנם טיפול פשוט באופן יחסי עבור המטופל, אך כדי שיהיה כזה וגם יתן תוצאות מקסימליות המטפל צריך להיות מיומן ומקצועי. לכן, כשאתם מחפשים טיפול מיקרופיגמנטציה לשיער בחרו קליניקה שזהו תחום ההתמחות שלה ובשום אופן לא מכון קעקועים שמציע גם טיפול כזה. זהו טיפול השונה מקעקועים בחומר המילוי ובכלל בהכשרה שצריכים המטפלים לעבור. בדקו שהמקום פועל כבר מספר שנים ולא מקום מתחיל. בקשו לראות תמונות ואף ממליצים. ודאו שהמקום מציע שיחת ייעוץ ללא תשלום לפני כן ובמהלך השיחה התרשמו מן הרצינות של המטפל, המקצועיות, מתן המענה לשאלות ובכלל ודאושהמקום נראה נקי ומטופח. קליניקת סקאלפ מתמחה בהדמיית שיער בשיטת המיקרופיגמנטציה ומציעה טיפול מקצועי תוך מתן יחס אישי לכל מטופל. מוזמנים ליצור קשר.
לחץ כאן

הדמיית שיער מיקרופיגמנטציה

התקרחות ונשירת שיער מעסיקה ומטרידה לא מעט גברים, כולל גברים צעירים בשנות העשרים לחייהם. לאף אחד התקרחות לא מגיעה בדיוק בזמן המתאים כי כולם רוצים להיות עם שיער מלא ומרשים עד יומם האחרון, אך עדיין צעירים מוטרדים מהעניין יותר מאשר מבוגרים. הדמיית שיער מיקרופיגמנטציה נותנת מענה ופתרון מצוין להתקרחות. אמנם השיער יישאר מגולח, אך במקום קרקפת שהיא בחלקה מגולחת ובחלקה עם אזורים מקריחים, יתקבל מראה של שיער מגולח על פני כל שטח הקרקפת, כולל באזורים דלילים יותר ואף מקריחים לגמרי. גילוח שיער מלא, בניגוד לגילוח משולב באזורים מקריחים, נותן מראה צעיר וקשוח וזהו שינוי גדול מאוד.
לחץ כאן

איך נעשית הדמיית שיער מיקרופיגמנטציה?

הדמיית שיער מיקרופיגמנטציה היא מילוי זקיקי שיער מדומים באזורים הדלילים או חסרי שיער לחלוטין. המילוי הוא באמצעות פיגמנטים מיוחדים ולכן הטיפול מחזיק זמן רב עד שנדרש חידוש או ריענון. בשלב הראשון של הטיפול המטפל יאבחן את מבנה הראש והשיער כדי לסמן קו שיער שישתלב באופן טבעי, שלא יראה מוגזם (למשל נמוך באופן שלא מתאים למבנה הפנים וגם לגיל). לאחר סימון קו השיער יתחיל המטפל במילוי הזקיקים תוך הקפדה על מילוי בכל האזורים החסרים כך שיתקבל מראה שיער צפוף ומלא. זקיקי השיער הטבעי ממוקמים בצפיפות רבה זה לצד זה ולכן כדי לשחזר את המראה באמצעות הזקיקים המדומים נדרשת עבודה רבה ויסודית.
לחץ כאן

האם הטיפול מחזיק לתמיד?

כפי שציינו, למרות שהפיגמנט באמצעותו נעשה מילוי הזקיקים הוא חומר ייחודי ועמיד, עדיין ישנה דהייה של הזקיקים המדומים. לרוב בין שנתיים לארבע שנים לאחר טיפול הדמיית שיער מיקרופיגמנטציה מומלץ להגיע לטיפול ריענון וחידוש. לא רק דהיית הזקיקים יכולה להיות סיבה להגיע לחידוש אלא גם כאשר קו השיער שסומן בזמנו פחות מתאים כעת בגלל שינויים שאדם עובר עם התבגרותו. כך, אם עברתם את הטיפול בשנות העשרים לחייכם, יתכן מאוד שבשנות השלושים או הארבעים לחייכם יהיה צורך בשינוי מבנה הקו לצד ריענון הזקיקים כדי שצבעם יהיה חד יותר. מרפאת סקאלפ מתמחה בטיפולי הדמיית שיער בשיטת מיקרו פיגמנטציה. המקום מקפיד על עבודה מקצועית תוך הכשרה מקיפה של הצוות, שימוש במכשור מתקדם והקפדה על היגיינה וסטריליות במקום. מוזמנים ליצור קשר.
לחץ כאן
שקופית קודמת
שקופית הבאה
בסקאלפ תיהנו מהתוצאות הבלתי מורגשות והטבעיות ביותר האפשריות

עוד בנושא

מיקרופיגמנטציה בזקן

מילוי והוספת צפיפות בשטחים דלילים באזור הזקן. מיקרופיגמנטציה של זקן היא אידיאלית לגברים המחפשים זקן מלא יותר, מראה זיפים מוגדר, או פתרון לטלאים וצלקות. זה

קרא עוד >>
המראה המגולח

סוף סוף יש פתרון להתקרחות 100% אפקטיבי ותוצאה בטוחה! ראשית, נתחיל מהי הדמיית שיער בשיטת מיקרו פיגמנטציה המכונה גם הדמיית זקיקי שיער / מיקרו פיגמנטציה שיער /

קרא עוד >>
טשטוש צלקות

טשטוש צלקות מהשתלת שיער שבוצעה בטכניקת -FUT ו-  FUE במקרים מסויימים השתלת שיער נחשבת כפיתרון אפקטיבי לכל סוג של אובדן שיער והתקרחות. ישנם שני סוגים

קרא עוד >>

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: