הדמיית שיער תחזוקה

הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה - טיפולי תחזוקה 


תן לטיפול הדמיית השיער שלך מראה חדש ורענן !מדוע הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה דוהה?
לאחר שעברת הליך של הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה , טבעי שהוא יימוג וידהה בהדרגתיות ככל שיעבור הזמן.

מספר גורמים משפיעים על דהייה, כולל איכות העבודה (של מי שסיים את ההליך הראשוני),  סוג העור שלך והצטברות השמן או החומצה שמתחת לעור שלך.
אורך החיים של הליך הטיפול הראשוני שלך תלוי גם בחשיפה לשמש, כולל גם באיזו תדירות וגם את משך החשיפה של קרקפתך לשמש.

צריך תיקון הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה כתוצאה מטיפול כושל/לא מולצח ?בתמונה המצורפת דוגמא לטיפול הדמיית שיער כושל שבוצע באיכות ירודה מאוד בקליניקה אחרת:

ליקויים בטיפול:
  • שחזור קו שיער לא מקצועי - השאיר ללקוח מצח גבוה מאוד ומראה לא אסתטי.
  • צפיפות דלה מאוד בפיגמנטציה - מראה לא אחיד.
  • דהייה וגודל פיגמנטים לא אחידים - מראה לא אחיד ולא טבעי.
  • גודל פיגמנטים לא סביר בהחלט - פיגמנטים בגודל לא סביר בקו השיער ואי אחידות בגודל הפיגמנטים בכל הקרקפת המטופלת.

המקרה הנ"ל הינו בר תיקון, שכן הצפיפות הדלה והמרחק הגדול בין זקיקי הפיגמנטציה בקרקפת המטופל, מאפשרת בין השאר:

  1. הגדלת הצפיפות למקסימום בכל הקרקפת.
  2. טשטוש הפיגמנטים הגדולים ע"י זקיקי פיגמנטציה קטנים.
  3. התקרבות לכהות אחידה בקרקפת.
  4. תכנון ושחזור -קו השיער מחדש.


תיקון הדמיית שיער לא תמיד מתאפשר. מקרים מהסוג הזה לצערנו נפוצים מאוד, משום שיש הרבה נותני שירות בתחום הדמיית השיער, העוסקים ללא הכשרה ראויה, ללא ידע, עם מכשור וחומרים שאינם מתאימים ועלולים לגרום לנזק רב.

בסקאלפ אנו מקבלים יותר ויותר פניות מלקוחות שעברו טיפול הדמיית שיער כושל/חלש ומעוניינים לבצע תיקון/תיקון וחזיוק לטיפול הדמיית השיער שלהם.
הגיע הזמן  לטיפול רענון ותחזוקה?
אורך החיים הממוצע של טיפול הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה הוא 3-5 שנים. עם זאת, אין קו זמן מוגדר במונחים של מתי או כמה זמן ייקח עד שהמיקרופיגמנטציה תדעוך ויהיה צורך להגיע לטיפול רענון ותחזוקה. ברגע שמתחיל תהליך הדהייה, קיים גורם אי סדירות שעלול לגרום לטיפול שלכם להיראות אותנטי עוד יותר משהיה לאחר הטיפול הראשוני.

אם אתה מרגיש שהגיע הזמן לרענון הטיפול, התייעצות עם הצוות שלנו חיונית להחלטה כיצד לבצע את ההליך שלך. אם צולמו תמונות לאחר הטיפול הראשוני, הצוות שלנו יבדוק אותן כדי לקבוע אזורים שבהם החלה הדהייה ואזורים דהויים לחלוטין. תמונות אלה יסייעו גם לצוות שלנו להבטיח שאנו משתמשים בדיו התואם לדיו של ההליך המקורי שלך.


הדמיית שיער בשיטת מיקרופיגמנטציה היא פיתרון קבוע לנשירת שיער


התאמות

ככל שעובר הזמן אנו משתנים, וכך גם היחס לנראות וסגנון טיפול הדמיית השיער ו סגנון קו השיער שלנו, ייתכן שתרצה לשנות את סגנון טיפול הדמיית השיער בשיטת מיקרופיגמנטציה שלך כך שיתאים למראה הנוכחי שלך. לדוגמה, בחור בשנות ה -20 לחייו יכול לבחור קו שיער נמוך ומודגש מקצה לקצה, אך כעת בשנות ה -30 לחייו מרגיש שקו שיער טבעי ומפוזר מתאים יותר.


אם ברצונך להתאים את קו השיער שלך כך שיתאים למראה הנוכחי שלך או להוסיף לצפיפות הטיפול הנוכחי שלך, אנו תמיד עומדים לרשותך כדי לעזור לך להשיג את המראה המועדף עליך, בין אם ביצעת את הליך הטיפול ראשוני שלך אצלנו או בקליניקה אחרת.


התקשר אלינו עוד היום!
אם אתה זקוק לחידוש הטיפול ורענון צור קשר ישיר ב 8937* או  קבע איתנו פגישת ייעוץ ללא עלות  עוד היום!
בסקאלפ אנו זמינים לכל צרכי טיפול הדמיית השיער בשיטת מיקרופיגמנטציה שלך, ואנו מציעים טיפולי תחזוקה מהירים לרענון הגוון והצפיפות שלך בכל פעם שאתה זקוק לו.
בניית אתרים 2all